Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Krátkodobý výhled na kryptotrhu? Likvidační procházka a na řadě jsou medvědi, říká analytik Willy Woo

Široce sledovaný on-chain analytik Willy Woo naznačil, že po korekci ceny Bitcoinu (BTC), která smetla býky, bude následovat podobně krvavá procházka také pro medvědy.

Analytik Willy Woo, kterého pro on-chain analýzy, data a predikce sleduje 1,1 milionu lidí na X, hovořil o návratu ceny Bitcoinu k 60 000 USD, který dokonale spláchl pákové long pozice sázející na růst.

Woo říká, že nevěří v přímočarý pád hlavní kryptoměny níže, protože věří, že BTC býci budou bránit úroveň 59 000 USD. Podle analytika jsou nyní vyšší šance na to, že se BTC odrazí a zlikviduje obchodníky, kteří shortovali kolem 70 000 USD.

Analytik uvedl:

Došlo k výplachu pákových longů až na 60 000 dolarů. Pokud by došlo k likvidaci níže, cena by prolomila impozantní podporu 59 000 USD STH a silný příznak medvědího trhu.

Na řadě je spíše likvidace krátkých pozic k 71 000 až 75 000 USD. Krátkodobě je cena procházkou likvidací.

Podle analytika jsou zásoby BTC na burzách od října 2022 v sestupném trendu, což naznačuje, že je jen otázkou času, kdy poptávka přemůže nabídku a vytlačí cenu Bitcoinu na nová historická maxima (ATH).

Když se podíváme na poptávku a nabídku, tento graf je pouze jedním z nich, je jen otázkou času, než nás akumulace probíhající během této konsolidace vytlačí přes ATH. Trpělivost je klíčová, nebuďte zdegenerovaní, uvedl Woo a dodává:

Nezapomeňte: čím déle se BTC konsoliduje kolem ATH, tím více mincí přechází z rukou do rukou investorů a upevňuje tak jeho price discovery. To vytváří impozantní dlouhodobou podporu, jakmile dojde k jejímu prolomení. Bitcoin jako třída aktiv v hodnotě v řádu bilionů dolarů tu zůstane.

To je dobrá věc.

Další:

Víkendový propad kryptoměnových trhů sestřelil altoiny! Bitcoinová dominance dosáhla 3letého maxima

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *