Krypto Online Svet | Na Co se Ptal Anthony Pompliano Saifedeana Ammouse

pompliano, podcast, ofthechain, crypto online svet, kryptoměny, bitcoin, osobnosti, kryptoosobnost, video, youtuber, kryptonadšenec

Je zde pravidelný Krypto Online Svet na KryptoHodlerovi. Dnes mimořádně nebude řeč o zprávách a novinkách, ani o aktuální situaci na kryptomarketu. V dnešním díle se podíváme na to, na co se ptal Anthony Pompliano muže jménem Saifedean Ammous.

Pompliano Off The Chain podcast

  • Ve svém “Off The Chain” podcastu si Pomp zve různé zajímavé hosty.
  • Saifedean Ammous je autorem knihy The Bitcoin Standard (Bitcoinový Standard)

INFO: Tento pravidelný páteční pořad ve slovenském jazyce vám přináší youtube kanál Krypto Online Svet

.

Na co se ptal Anthony Pompliano Saifedeana Ammouse

Priatelia, napriek tomu, že máme dnes piatok, nebudeme sa baviť o cene Bitcoinu ani si neprejdeme žiadne správy. Ale pozrieme sa na najnovší skrátený sumár podcastu mojich dvoch obľúbených autorov Pompa a Saifedeana Ammousa

Známy Bitcoin fanúšik Anthony Pompliano vyspovedal tentokrát vo svojom podcaste autora vynikajúcej knihy Bitcoin Standard Saifedeana Ammousa.

Pomp sa pýtal Ammousa na tieto otázky:

  1. Čo prevratné sa naučil pri písaní knihy?
  2. Čo môže ohroziť  Bitcoin?
  3. Čo to znamená Rakúska Ekonomická škola?
  4. Bitcoin a ekonomická kríza
  5. Súčasná ekonomická situácia
  6. Bitcoin a pranie špinavých peňazí
  7. Čo si myslí o Libre
  8. Záverečné pikošky

Video

Jak vidíte, otázek je celá řada. Pompliano hosta rozhodně nešetřil. A jak mu Saifedean Ammous odpověděl? Na se to se už pojďme podívat na video, případně ve zdroji najdete odkaz na podcast v angličtině.

Toto video vám přináší youtube kanál Krypto Online Svet.  Dnes nás čeká opět celá řada aktuálních informací, tak se na ně společně pojďme podívat. Dnešní téma: Na Co se Ptal Anthony Pompliano Saifedeana Ammouse?

 

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Zdroj:
https://player.fm/series/off-the-chain-2428336/

Tip:

Mike Novogratz: 20 000 $ za Bitcoin – Do Konce Roku se Vrátíme na Maximum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.