Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Mike Novogratz: 20 000 $ za Bitcoin – Do Konce Roku se Vrátíme na Maximum

Známý kryptonadšenec, ředitel Crypto Investment Bank Galaxy Digital, Mike Novogratz očekává návrat na maximum do konce roku. V rozhovoru pro Bloomberg TV uvádí také důvody předchozího růstu Bitcoinu.

Bitcoin zpěn na maximu do konce roku

Mike Novogratz říká, že nový přísun investorů byl letos v Galaxy Digital jasně patrný kvůli rostoucí ceně BTC. A když pak Facebook oznámil, že plánuje svoji kryptoměnu, telefonní linky se rozžhavily do běla. Facebook přivede nové uživatele do světa kryptoměn, myslí si Mike. Dále míní:

„Projekt Libra nebude vlastněn Facebookem […] 100 různých účastníků a když se podíváte kdo, jedná se o karty Mastercard, Visa, PayPal a Uber. Mluvíme o největších společnostech v Americe a po celém světě, které se budou podílet na tomto globálním měnovém systému. To je game-changer [měnič hry].”

Facebook je podle Novogratze jedním z hlavních motorů letošního růstu. Dále uvádí obchodní válku s Čínou, politickou nestabilitu po celém světě a to, že se znovu začalo mluvit o snižování sazeb… Bitcoin podle něj nyní prochází konsolidací, která by mohla jít až na 8 500 $. Následně věří v návrat na předchozí maximum (20 000 $) do konce roku.

Dříve jsme vás také informovali o predikci Dana Moreheada, CEO Fondu Pantera. Ten hovoří o příchodu instituciálních investorů, kteří podle něj vyženou cenu na 42 000 $ / BTC do konce roku.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *