Mike Novogratz: 20 000 $ za Bitcoin – Do Konce Roku se Vrátíme na Maximum

news, maximum, bitcoin investor, růst, graf, predikce, cena, kurz, analýza, předpověď, maximu, bitcoiny, aktualita, kryptoměny
Advertisement

Známý kryptonadšenec, ředitel Crypto Investment Bank Galaxy Digital, Mike Novogratz očekává návrat na maximum do konce roku. V rozhovoru pro Bloomberg TV uvádí také důvody předchozího růstu Bitcoinu.

Bitcoin zpěn na maximu do konce roku

Mike Novogratz říká, že nový přísun investorů byl letos v Galaxy Digital jasně patrný kvůli rostoucí ceně BTC. A když pak Facebook oznámil, že plánuje svoji kryptoměnu, telefonní linky se rozžhavily do běla. Facebook přivede nové uživatele do světa kryptoměn, myslí si Mike. Dále míní:

„Projekt Libra nebude vlastněn Facebookem […] 100 různých účastníků a když se podíváte kdo, jedná se o karty Mastercard, Visa, PayPal a Uber. Mluvíme o největších společnostech v Americe a po celém světě, které se budou podílet na tomto globálním měnovém systému. To je game-changer [měnič hry].”

Facebook je podle Novogratze jedním z hlavních motorů letošního růstu. Dále uvádí obchodní válku s Čínou, politickou nestabilitu po celém světě a to, že se znovu začalo mluvit o snižování sazeb… Bitcoin podle něj nyní prochází konsolidací, která by mohla jít až na 8 500 $. Následně věří v návrat na předchozí maximum (20 000 $) do konce roku.

Dříve jsme vás také informovali o predikci Dana Moreheada, CEO Fondu Pantera. Ten hovoří o příchodu instituciálních investorů, kteří podle něj vyženou cenu na 42 000 $ / BTC do konce roku.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.