Čtvrtek, 18 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Placeholder: Ethereum je Brutálně Podhodnocené – EOS Nejvíc Přeceněná Platforma

Placeholder, newyorkská partnerská společnost investující do rizikového kapitálu a decentralizovaných sítí, zveřejnila výzkum. Metrika NVTVratio poukazuje na nejvíc podhodnocené Ethereum mezi smart contract platformami.

ETH je možná masivně podhodnocené

Nová metrika NVTVratio je vylepšením staršího NVTratio (Network Value to Transactions). NVT porovnávala hodnotu objemu obchodování (transakcí), za což byla kritizovaná v souvislosti s falešnými objemy na kryptomarketu.

Chris Burniske, partner společnosti Placeholder, to vysvětlije ve svém tweetu. Jednoduše řečeno, nová metrika NVTVratio porovnává celkovou tržní hodnotu platfory s celkovou hodnotou všech aktiv, které jsou na ní postavené.

“Vydělením celkové tržní hodnoty základního aktiva (např. ETH) všemi jím zajištěnými aktivy (např. ERC20, ERC721 atd.) se získá méně manipulovaná metrika. Tento poměr má své vlastní nedostatky, ale myslíme si, že tržní cena aktiv je nejúčinnější metrikou, jakou krypto má.

Dle těchto dat je nyní Ethereum brutálně podhodnocené, a to nejvíc ze všech smart contract platforem. Naopak EOS je z platforem nejvíc spekulativně nadhodnocený. Pro srovnání, ETH je nyní asi na 2x hodnotě všech tokenů na platformě, zatímco EOS přibližně 234x.

  • Placeholder má ve svém portfoliu Ethereum, Bitcoin, 0x, Decred, MakerDAO a Zcash…

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *