Pátek, 14 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptoanalytik Fiery Trading předpovídá brutální 8 800% nárůst na 35 USD pro Cardano (ADA) z TOP10

Jedna kryptoměna z první desítky podle kapitalizace by podle analytika Fiery Trading mohla mít před sebou mimořádně strmý nárůst ceny. Uvedl, že Cardano může jít až na 35 dolarů.

Nejnovější předpověď pro Cardano je jednou z nejoptimistějších predikcí na trhu digitálních aktiv za letošní rok.Aktuálně 8. největší kryptoměna na trhu je podle analytika Fiery Trading v počátcích brutálního uptrendu.

ADA, nativní mince sítě Cardano, se v současné době obchoduje za 0,388 USD. Pokud se však potvrdí předpověď kryptoanalytika, pak tento altcoin vyprodukuje naprosto fantastický cenový nárůst o 8 800 % na celých 35 dolarů.

Fiery Trading na grafu vidí rostoucí cenový kanál. ADA již podle něj zaznamenala své dno a nyní má před sebou vzestupnou trajektorii s případným retestem horní hranice zmíněného dlouhodobého pásma.

Potvrzením spodní trendline kanálu ADA podle analytika získala vzor, který je pro toto digitální aktivum velmi optimistický. Kryptoanalytik očekává, že ADA bude následovat tento setup a její cena vystoupá až nad 35 USD.

Fiery Trading očekává, že další vrchol cyklu pro ADA během býčího trhu nastane někdy v roce 2025. Nejedná se tedy o krátkodobou analýzu či nějaký signál na rychlý trade.

Zdá se, že investoři s tímto výhledem alespoň částečně souhlasí, protože za poslední měsíc zvýšili svou akumulaci. Pozoruhodné je, že Cardano velryby utratily přes 600 milionů dolarů na nákup 1,89 miliardy ADA během jednoho měsíce.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *