Pátek, 19 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptoanalytik PlanB: Bitcoin je na Začátku Masivního Bull Runu Jako v Roce 2016

PlanB říká, že index relativní síly (RSI) vykazuje podobnost s rokem 2016 a naznačuje příchod dalšího masivního parabolického bull runu.

PlanB hovoří o dlouhodobém cyklu

Toto není info pro tradery. Kryptoanalytik PlanB totiž použil indikátor RSI (Bitcoin’s Relative Strength Index) k měření dlouhodobých cyklů. Jako hodler nepotřebujete krátkodobé analýzy, avšak ty dlouhodobé se můžou hodit. Ve svém tweetu ukázal graf RSI, který naznačuje, že bychom se mohli nacházet ve stejné situaci, jako přibližně v polovině roku 2016.

PlanB uvádí, že stát se může samozřejmě cokoli, ale Bitcoin vypadá stále silně a dodává:

„..myslím si, že tyto RSI pohyby z <50 na >90 jsou dlouhodobější trendy (které se snadno nerozbijí) se spoustou hluku kolem.”

Pokud má pravdu, nacházíme se právě v zajímavé situaci, kdy již Bitcoin nebude znova testovat dno, ale přepne se postupně na svůj parabolický růstový režim, jak to již v minulosti předvedl několikrát. Naposledy v letech 2016 – 2017, a zejména 2017, kdy dosáhl posledního ATH okolo 20 000 USD / BTC. Nicméně zaručeně nikdo samozřejmě neví, zda nás skutečně již nyní čeká bull run, nebo ne.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *