Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptoměnový sen! Drobný investor dosáhl 735 800% zisku z memecoinu, který z něj udělal dolarového milionáře

Obchodník investoval pár set dolarů do začínajícího memecoinu a přeměnil je na miliony USD během období trvajícího něco málo přes rok.

Podle blockchain trackeru Lookonchain drobný kryptoměnový investor nakoupil miliardy tokenů Pepe (PEPE) několik dní poté, co byl memecoin veřejně spuštěn.

Včasným nákupem se mu podařilo získat stovky miliard PEPE, memecoinu, kterému se později podařilo nemožné – prosadit se do top20 největších kryptoměn podle kapitalizace.

Investor 7. července 2023 prodal 42 miliard tokenů Pepe, 4. května 100 miliard tokenů Pepe a 22. května ralizoval zbývající zisk, čímž vytvořil zhodnocení v hodnotě asi 735 831 %.

Lookonchain k tomuto neuvěřitelně úspěšnému obchodu uvádí:

Před 6 hodinami vložil jeden z prvotních kupců PEPE na Binance všech 182,9 miliard PEPE (2,53 milionu dolarů). Tento člověk utratil 0,22 ETH (462 USD) za nákup 324,9B PEPE 15. dubna 2023 a vše prodal za 3,4M USD.

Měl to štěstí, že se mu podařilo proměnit 462 dolarů na 3,4 milionu dolarů, což je zisk 7 368x!

PEPE se aktuálně obchoduje za 0,0000128 USD, což je nárůst o přibližně 97 % jen za posledních 30 dní. Memecoiny jsou jedním z hlavních tahounů a současně vítězů aktuálního tržního cyklu na kryptomarketu.

Odvětví kryptoměn je možná divoký západ trpící nájezdy banditů i zlomyslných šerifů, možná tady příjdete o peníze na rundu dřív, než si stihnete nazout pevné boty a nasednout na pořádného koně, ale je to zároveň svět, kde má každý stejné šance a stejnou příležitost uspět díky svému umu a štěstí a splnit si svůj sen.

Další:

Demokraté prudce mění postoj strany ke kryptoměnám, aby se vyhnuli volební katastrofě, říká Mike Novogratz

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *