Pátek, 14 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptoměnový zpravodajský web The Block se vymanil z finančního vlivu SBF dohodou s Foresight Ventures

Na kryptoměnový web The Block dopadala špatná publicita a vilv kryptoměnové burzy FTX a jejího bývalého generálního ředitele SBF (Samuela Bankman-Frieda). Díky nové dohodě tuto zátěž setřásl.

Mediální společnost The Block získala ocenění 70 milionů dolarů poté, co odprodala většinový podíl společnosti rizikového kapitálu sídlící v Singapuru. Díky prodeji ukončila finanční vazby se skandály opředenou společností FTX.

Rizikový investor Foresight Ventures, firma stojící za obchodem, koupila 80% podíl za 60 milionů dolarů. I po dohodě však slibuje, že bude The Block nadále fungovat jako zcela nezávislý podnik.

Generální ředitel mediální společnosti Larry Čermák je druhým největším akcionářem společnosti, zatímco výkonný ředitel Foresight Forest Bai se stane předsedou a jeho partner Tony Cheng usedne do správní rady. Čermák na X zveřejnil, že společnost čeká nový začátek.

Uvedl:

Velká zpráva dnes, když oznamujeme, že Foresight Ventures získala většinový podíl ve společnosti The Block. Tato transakce poskytuje společnosti The Block zcela nový začátek před býčím trhem a poskytuje nám více kapitálu k vybudování nových vzrušujících produktů a rozšíření naší působnosti do Asie a na Střední východ.

To potvrdil také Cheng, který říká, že cílem bude pomoci společnosti získat více uživatelů z Asie.

V této části světa jsme svědky výrazně větší jasnosti regulace. Také jsme svědky výrazně většího toku kapitálu..

Mediální společnost The Block se díky prodeji distancuje od finanční vazby na zaniklou kryptoburzu opředenou skandálem. K té došlo, když si její bývalý generální ředitel Mike McCaffrey, majoritní akcionář, vzal půjčky v hodnotě milionů dolarů od SBF, zakladatele a bývalého generálního ředitele FTX.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *