Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Vaši lídři chtějí válku a chudobu, říká finanční guru Robert Kiyosaki a opakuje svou mantru: zlato, stříbro, bitcoiny

Autor slavné knihy Bohatý táta, chudý táta a další literatury zaměřené na finance Robert Kiyosaki udržuje svou investiční strategii zaměřenou na zlato, stříbro a Bitcoin a říká, že vlády se nestarají o své lidi.

Podle investora by lidé měli raději hromadit pevná aktiva, jako je BTC, aby se mohli bránit. Svým 2,4 mil. sledujícím na sociální sít X Kiyosaki vzkázal:

Stále nakupuji více zlata, stříbra a Bitcoinu, protože naši vůdci chtějí více válek a chudoby. Tvrdě pracujte, utrácejte rozumně a šetřete zlato, stříbro a bitcoiny. Naši vůdci se o vás nestarají. Tak se prosím starejte o sebe a o lidi, které milujete.

Investor říká, že centrální banky nyní také hromadí více zlata, ale není to z důvodu, aby podporovaly svou fiat měnu. Kiyosaki místo toho uvádí, že CB zachraňují samy sebe před vlastním špatným hospodařením.

Centrální banky jako Fed nakupují zlato. Znamená to, že fiat peníze jsou bezpečné? Sakra ne! Centrální bankéři se zachraňují před vlastní neschopností, proto nakupují zlato. Jejich úkolem je chránit banky, ne vás. Zbystřete. Chraňte se před centrálními bankéři: šetřete zlato, stříbro a bitcoiny.

Bohatí nepracují pro peníze. Proč? Protože naše bohatství je navrženo tak, aby bylo ukradeno z našich falešných peněz prostřednictvím daní, inflace a akciového trhu. Místo toho bohatí pracují pro aktiva, která jim přinášejí nezdaněné peníze do kapsy… na aktiva s peněžním tokem, jako je pronájem nemovitostí, produkce ropy a potravin.

Bohatí šetří místo falešné hotovosti zlato, stříbro a bitcoiny. Chudí a střední třída chtějí zaměstnání, které slibuje stálou výplatu, ale nenabízí žádnou jistotu zaměstnání.

Ještě horší je, že chudí a střední třída pracují v zaměstnáních, která vyplácejí [zdanitelný] falešný peněžní příjem, a pak šetří falešnou hotovost a investují do akcií, dluhopisů, podílových fondů a ETF (fondy obchodované na burze), které se v době, kdy píšu tento text, hroutí.

V době zveřejnění článku se BTC obchoduje za 36 872 dolarů za jednotku.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *