Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Tržní kapitalizace Tetheru v roce 2023 prudce roste, přičemž 4 miliardy nových USDT byly vytvořeny za 4 týdny

Za poslední 4 týdny došlo ke zrychlenému mintování nových tokenů USDT. Vznikly 4 miliardy jednotek, což je téměř 18 % všech dosud vydaných USDT v roce 2023.

Tether (USDT) je největší stablecoin na kryptoměnových trzích podle tržní kapitalizace. Ta v tuto chvíli dosahuje přibližně 86,8 miliard dolarů, což v celkovém pořadí kryptoaktiv řadí USDT na 3. místo, hned za Bitcoinem a Ethereem.

Naposledy vznikaly nové jednotky USDT v pátek 10. listopadu, kdy podle poskytovatele dat o velkých transakcích z blockchainu Whale Alert společnost vytvořila 1 miliardu Tetheru na blockchainu Tron. K tomu došlo den poté, co Tether vydal další 1 miliardu USDT na blockchainu Ethereum. Další 2 miliardy USDT pak byly vydány ve dvou dávkách na blockchainu Tron, a to 3. listopadu a 19. října.

Technologický ředitel Tetheru a nový generální ředitel Paolo Ardoino komentoval data Whale Alert na X (dříve Twitter) a poznamenal, že poslední transakce v hodnotě 1 miliardy USDT v síti Tron sloužila k „doplnění zásob USDT.“

Ardoino uvedl:

Upozorňujeme, že se jedná o autorizovanou, ale nevydanou transakci, což znamená, že tato částka bude použita jako zásoby pro nové žádosti o vydání a on-chain swapy v následujícím období .

Tether v roce 2023 vymintoval 22,75 miliardy USDT, přičemž 13 miliard, neboli 57 %, bylo vydáno na blockchainu Tron. Zbývajících 9,75 miliardy USDT tokenů bylo vydáno na blockchainu Ethereum.

Mezitím společnost uvádí, že pokračuje ve vývoji svého ekosystému.

Jsme docela blízko k tomu, abychom přidali další extrémně silný kousek skládačky ekosystému Tether. Celkem 5 úžasných projektů (a stále přibývají) pro rok 2024. Pár z nich by mohlo nadobro vymazat některé populární centralizované služby Web2, dodal Paolo Ardoino.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *