Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Lender Umee a decentralizovaná burza Osmosis se sloučí a vytvoří „DeFi Hub“ ve světě Cosmos (ATOM)

Prostřednictvím upgradu softwaru bude na Osmosis implementován kód Umee UX Chain. Po sloučení se jejich funkce zkombinují v jednom blockchainu, což má přinést úplně nové možnosti DEX.

Podle oznámení dochází ke sloučení dvou samostatných sítí, což má vést ke vzniku něčeho, co vývojáři nazvali „DeFi Hub.“

  • Umee je decentralizovaný lending protokol, který běží na vlastním blockchainu v rámci ekosystému Cosmos s názvem UX Chain.
  • Osmosis je jednou z největších decentralizovaných burz (DEX) na Cosmosu, rovněž fungující v rámci vlastního interoperabilního blockchainu v rámci celého ekosystému.

Osmosis má více než 23 miliard dolarů v kumulativním objemu obchodování a je také čtvrtým největším řetězcem Cosmos, pokud jde o celkovou hodnotu uzamčenou (TVL), podle DefiLlama.

Tyto sítě se nyní spojí. Týmy tvrdí, že to umožní pokročilé funkce na burze, které dříve nebyly možné, včetně spotového obchodování s marží, shortování, likvidací, poolů stablecoinů, meziřetězcových flash půjček, trhů MEV a dalších.

Kombinovaná architektura funkcí obou chainů otevře dveře pro flashové půjčky a nové formy MEV na stejném DeFi Hubu, řekl spoluzakladatel Osmosis Sunny Agarwal.

Podle oznámení bude zachován i UX coin, akorát bude pravděpodobně položen jako token na blockchainu Osmosis. Konkrétní podoba tokenomiky ani datum, kdy má merge proběhnout, zatím nejsou známé.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *