Sobota, 24 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Měsíc s Hodlerem | Druhý měsíc od spuštění přinesl celou řadu novinek

Čekáš, až Bitcoin odstartuje na Měsíc? Nebo dáváš přednost nohám pěkně na pevné zemi? Baví tě sledovat prudký vývoj kryptoměn a být při tom? Ať už jsi hodler, nebo kryptonadšenec, kterého více zajímají kryptoměny, než jejich kurzy, v každém případě patříš mezi nás. I ty jsi součástí kryptokomunity a kryptosvěta. Zda Bitcoin odletí na měsíc, jak my hodleři s nadsázkou říkáme, to se uvidí. V každém případě tu máme další Měsíc s Hodlerem.

Další společný měsíc je za námi

Je třetí den v měsíci, a to znamená, že KryptoHodler.cz je zase o měsíc déle na světě. V tomto pravidelném cyklu se vždy dozvíš, jaké novinky se nám podařilo aplikovat, co je u nás nového a zkrátka, jak pokračuje vývoj tohoto našeho webu a souvisejících projektů. Dnes to mimochodem zatím vypadá, že Bitcoin hodlá otestovat 6K, přesně jak jsem nedávno naznačil (ZDE).

Jaký obsah (ne)najdeš na Hodlerovi

KryptoHodler.cz (Hodler) je komunitní projekt se zaměřením na kryptoměny. Co nabízíme, jsou články ze světa kryptoměn, příspěvky, rozhovory a videa členů kryptokomunity a jednou za čas oddechový článek na téma bohatství ve všech jeho formách.

Hodler je web pro komunitu běžných uživatelů kryptoměn, hodlerů a nadšenců. Nezacházíme však do technických a programátorských detailů, to si řekněme narovinu. Nemůžeme se věnovat všemu a této oblasti nechť se věnují IT odborníci. My rozumíme investicím a hodlování. Máme cit a nadšení pro kryptoměny. A chceme být součástí úžasné komunity lidí, které pojí společné zájmy.

Komunita

Jsem moc rád, že se mi daří dostát svých slov, když jsem vám v úplně prvním článku na Hodlerovi slíbil, že Hodler spojuje kryptokomunitu.

Budu o to usilovat i nadále a věřím, že se mi podaří vybudovat místo, kde každý člen naší české a slovenské komunity najde své místo, kde se budeme všichni cítit dobře. Proto vždy platí, že si rád poslechnu jakoukoli kritiku, pokud je konstruktivní a opodstatněná.

To platí pro čtenáře, platí to pro youtubery a blogery a rovněž pro ostatní weby, magazíny a portály věnované kryptoměnám. Kdokoli bez výjimky dostane na Hodlerovi prostor, pakliže nabídne něco, co bude pro čtenáře zajímavé. Milujeme spolupráci a usilujeme o zlepšování společenského klima v naší komunitě.

Co přinesl uplynulý měsíc

Za poslední měsíc sis mohl všimnout řady novinek, na některých stále pracujeme. Ty nejdůležitější si v následující části tohoto článku krátce představíme.

Zapojení do BRAVE Crea tor contributions

Poslední dobou se hodně mluví o internetovém prohlížeči Brave a propojené kryptoměně Basic Attention Token (BAT), jejíž cena se za poslední 3 měsíce téměř 4násobně zvýšila. Web KryptoHodler.cz je ověřeným tvůrcem obsahu. To znamená, že pokud používáš prohlížeč Brave (ke stažení ZDE), můžeš nás podpořit svým příspěvkem.

Zapojení nových youtuberů

Jsem velmi potěšen a poctěn tím, že se k nám připojili tito dva noví youtubeři, jejichž videa a články teď pravidelně vycházejí na Hodlerovi.

Prvním přírůstkem do naší rodiny je youtube kanál Online Investice. Každé pondělí v 18:00 u nás najdeš nové aktuality z kryptosvěta za uplynulý týden – Krypto Zprávy. Jak vždy říkám, je to trochu jako na Nově. Kdo chce vědět více, musí se sám pustit do vyhledávání bližších informací. Pokryje to však přehled důležitých kryptonovinek a můžeš si vybrat, jestli si zprávy přečteš s nohama na stole, nebo si třeba uděláš pohodlí u něčeho dobrého a pustíš si videoverzi.

Dalším youtuberem, kterému patří velký dík, je Kicom. Jeho Bitcoinovej Kanál se těší velké oblibě diváků, které si dokázal rychle získat svými edukativními videi. Věnuje se především vzdělání v oblasti Bitcoinu a dalších kryptoměn. Jeho nová videa s krátkou předmluvou vychází na Hodlerovi vždy v úterý v 17:00.

Verze webu speciálně upravená pro mobilní zařízení (AMP)

Další novinkou, kterou jsme na webu KryptoHodler.cz zavedli, je tzv. AMP verze. Jedná se o optimalizovanou a zjednodušenou verzi Hodlera, která je navržena tak, aby potěšila naše čtenáře, kteří nás navštěvují z mobilů a tabletů. Neobsahuje všechny funkce, ale v mobilech běží rychleji a upřímně, nikoho nebaví dlouho čekat na načtení stránky.

Je třeba říct, že mobilní verze Hodlera je stále v testovací fázi a můžou se vyskytnout nějaké nedostatky. Pokud zjistíš, že něco nefunguje jak má, budeme rádi, když nám o tom dáš vědět. AMP verzi si zapneš kliknutím na „Zobrazit verzi webu optimalizovanou pro mobilní zařízení” v zápatí stránky, nebo přidáním „amp” na konec URL v adresním řádku.

Kytka Blog jednou týdně na platformě Publish0x

Blog je pro mě příležitostí, jak se s tebou podělit o něco navíc. Chci ti dát o trošku víc než většina ostatních redaktorů a webů. Považuji to za dobrý příklad toho, jak udělat články trochu více osobní, více hodnotné. Díky komentářům na blogu mám možnost vyjádřit se k věcem, na které v samotných článcích často není prostor.

Nově píšu blog přibližně jednou za týden. Mojí prioritou není sypat tuny obsahu, namísto toho se snažím vždy vybrat to nejlepší, co aktuálně kryptomarket nabízí. Informace, které mají přidanou hodnotu pro hodlery. Důležité zprávy, které mají vliv na celý kryptomarket, a podobně.

Závěr

Hodler dnes slaví 2 měsíce od svého uvedení do provozu (3. 3. 2019). Za tu dobu se rychle rozvíjí a totéž můžeš čekat i nadále. Jak sis jistě všiml, nezavalili jsme web hned ze začátku tunou reklam, právě naopak. Zatím na Hodlerovi nenajdeš jedinou reklamu. Prioritou je hodnotný obsah a budování tohoto úžasného komunitního projektu.

 

-Kytka (fb stránkasteemitPublish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Určitě se přidej do naší fb HODL skupiny a využij odkazy na decentralizované platformy výše. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *