Čtvrtek, 30 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

MicroStrategy kupuje bitcoiny v hodnotě 147 milionů dolarů! Po nejnovějším nákupu nyní drží 158 tisíc BTC

Společnost investory vnímaná jako určitý neoficiální bitcoinový “fond obchodovaný na burze” (ETF) oznamuje další nákupy hlavní kryptoměny. Do svých rezerv přidává tisíce BTC.

MicroStrategy oznamuje akvizici další velké zásoby hlavní kryptoměny. Nákup oznámil spoluzakladatel a výkonný předseda Michael Saylor na X.

Saylor uvedl, že dokoupili dalších 5 445 BTC. Mince byly zakoupeny za 147,3 milionu dolarů s průměrnou nákupní cenou 27 053 dolarů za jednotku. Podle formuláře 8-K podaného SEC společnost MicroStrategy a její dceřiné společnosti získaly tyto bitcoiny mezi 1. srpnem a 24. zářím.

Po tomto nejnovějším dokupu bitcoinů se opět rozrostly pozoruhodné zásoby společnosti. Ty k 24. září činily ohromujících 158 245 bitcoinů s průměrnou nákupní cenou zhruba 29 582 USD za 1 BTC. Společnost již do kryptoměny investovala celkem 4,68 miliardy dolarů z vlastních i vypůjčených zdrojů.

Bitcoin se objevuje na zdech skateparků, ulicích a nádražích po celé Evropě! Graffiti a street art umělci Street Cy₿er

V 1. čtvrtletí 2023 vykázala MicroStrategy první ziskové čtvrtletí od roku 2020. V té době Phong Lee, generální ředitel společnosti, uvedl:

Přesvědčení o naší bitcoinové strategii zůstává silné, protože prostředí digitálních aktiv stále dospívá.

Při investicích do růstu zůstáváme disciplinovaní, pokud jde o náklady, a budeme pokračovat v provádění naší duální strategie růstu našeho podnikání v oblasti softwaru pro business intelligence a získávání bitcoinů pro budoucnost, dodal.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *