Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Na grafu Bitcoin vytvořil symetrický trojúhelník, když překročí tuto úroveň, celý market vystřelí nahoru, říká Bluntz

Oblíbený a ostře sledovaný kryptoanalytik Bluntz vyjadřuje býčí sentiment k Bitcoinu pár dní po halvingu. Podle influencera se konec krátkodobé korekce na trhu kryptoměn ukrývá na 2hodinovém grafu BTC.

Analytik, pseudonymně známý jako Bluntz, který se může pochlubit více než čtvrt milionem sledujících na X, očekává brzký konec konsolidace na grafu Bitcoinu. Bitcoin podle analytika tvoří na dvouhodinovém grafu symetrický trojúhelník.

Vzory symetrického trojúhelníku mohou být buď býčí, nebo medvědí – býčí, pokud cena prorazí nad horní trendovou linii, a medvědí, pokud se cena propadne pod spodní trendovou čáru a aby to nebylo tak jednoduché, tak nastat u trojúhelníků může i fakeout nahoru či dolů s až následným startem neočekávaného scénáře (druhým směrem).

Bluntz však má jasno a očekává, že graf BTC opustí pattern severním směrem a říká, že pokud Bitcoin překoná úroveň odporu 67 000 dolarů, tak trh kryptoměn čeká let vzhůru. Odkazuje tak na známou provázanost trhu BTC s širším kryptomarketem, který hlavní kryptoměnu následuje.

Bluntz dále analyzuje memecoin Dogwifhat (WIF) na blockchainu Solany. Zde má vyobrazen vzestupný trojúhelník, což je bullish pattern. Na základě grafu pseudonymního analytika se navíc zdá, že memecoin také vytvořil třívlnový vzor směrem dolů.

Podle teorie Elliott Wave se hlavní trend ceny aktiva pohybuje v pětivlnovém vzoru, zatímco menší korekční trend se pohybuje v třívlnovém vzoru. Z grafu analytika se zdá, že vše na WIF je nastaveno k následnému růstu…

Další:

Memecoinová mánie přivede „tisíce a tisíce” lidí do ekosystému blockchainu Base, říká jeho tvůrce Jesse Pollak

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *