Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Memecoinová mánie přivede „tisíce a tisíce” lidí do ekosystému blockchainu Base, říká jeho tvůrce Jesse Pollak

Meme pomáhá při přijetí sítě 2. vrstvy Base, za kterou stojí Coinbase. Její tvůrce Jesse Pollak vidí v memecoinech víc, než jen směsici hloupých obrázků a bizáru.

Pollak říká, že memecoiny jsou jedním z hlavních hnacích motorů, které přivádějí nové lidi a pomáhají tak přijetí kryptoměn. Samozřejmě v tom hrají určitou roli spekulace, ale přesto neskrývá své nadšení.

Uvedl:

Myslím, že to, co mě opravdu přivedlo k optimismu a nadšení ohledně aktivity na Base, je to, že hlavním způsobem, jak memy přivádějí lidi, je kreativita.

Cílem těchto lidí [tvůrců memecoinů] je přivést více lidí do jejich specifického memu a způsob, jakým to dělají, je aktivovat jejich komunitu a poté zkoušet a experimentovat s množstvím různých kreativních činností, o kterých věří, že by mohly oslovit běžné lidi. A tím vzniká jakási kambrijská exploze onboardingových experimentů, kdy lidé střílejí na branku a kladou si otázku, jak dostat svoji kulturu do rukou více lidí.

Pollak věří, že právě memecoiny jsou kulturním fenoménem, ​​který v budoucnu přivede miliony lidí k přijetí Base.

Myslím, […] že v následujících letech memy skutečně získají další miliony lidí na palubě. Stanou se jedním z největších tahounů v zapojení stále více lidí, protože tuto práci dělají neustále a dělají to opravdu kreativním způsobem.

Další:

Hodleři využili předhalvingovou korekci ke zběsilým nákupům Bitcoinu za 41 miliard korun během jediného dne

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *