Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Na konferenci Bitcoin do firem v Praze vystoupí Kicom, Kovanda či Tětek

Chystá se první bitcoinová konference zaměřená na firmy. Potkat se na akci Bitcoin do firem naživo s řadou zajímavých osobností a odborníků na právo, ekonomii, daně a BTC může být po všech možných restrikcích skvělá příležitost. Využijte ji, pokud přemýšlíte, že byste do své firmy pořídili Bitcoin, nebo pracujete ve firmě, která by mohla.

Bitcoin do firem

Konference Bitcoin do firem se uskuteční 30.4. v Praze. KryptoHodler podpoří bitcoinovou akci pro firmy a pro vás to znamená, že můžete ušetřit na vstupenkách. Stačí zadat slevový kód kryptohodler200 na Bitcoindofirem.cz a ihned získáte slevu 200 Kč.

Sejdete se s těmi nej známějšími osobnostmi Bitcoinové scény. Proč je Bitcoin ta nejlepší ochrana před inflací si poslechnete od Josefa Tětka. Popřemýšlíte, co může ohrozit Bitcoin a jak moc je to reálné, s Josefem Tětkem, Dušanem Matuškou a Alexem Pilařem.

Jak v České republice a na Slovensku účtovat a danit Bitcoin vám bude přednášet právník Michal Hanych se zaměřením na krypto ze společnosti SimpleTax. Nebude chybět názor regulátora od člena bankovní rady ČNB Oldřicha Dědka a také výklad práva v podání advokáta Radima Kozuba z Blockchain Legal.

Dušan Matuška vám následně vysvětlí krok za krokem – jak koupit a držet Bitcoin. A v neposlední řadě vám Lukáš Kovanda, hlavní ekonom Trinity Bank, společně s Kicomem z Bitcoinového kanálu pomůže určit, kolik procet majetku je vhodné převést do Bitcoinu.

„Je správný čas, aby i má firma koupila Bitcoin?” Na tuto otázku byste měli spolehlivě najít odpověď na konferenci Bitcoin do firem. Pořadatelé na Twitteru uvádějí:

Vstupenky na celodenní seminář Bitcoin do firem kupujte na stránkách Bitcoindofirem.cz se slevou 200 Kč po zadání slevového kódu kryptohodler200. Navíc se nám pro vás podařilo sjednat kód na slevu 300 Kč kryptohodler300, který však z technických důvodů funguje pouze při platbě v korunách.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *