Pondělí, 17 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Hodleři nyní drží téměř 12 milionů BTC v hodnotě přes 551 miliard dolarů

Blockchainová analytická firma IntoTheBlock sdílí svá data poukazující na sílu hodlerské komunity v rámci Bitcoinu (BTC).

Hodleři drží 12 mil. BTC

Dnes jsme vás ve zprávách informovali o vytěžení 19miliontého bitcoinu. V souvislosti s tím je zajímavé, že většinu těchto jednotek drží dlouhodobí vlastníci. Hodleři neustále akumulují, jak vyplývá z dat společnosti IntoTheBlock, která vydala novou zprávu reportující o prvním čtvrtletí 2022.

Agentura pro průzkum trhu uvádí, že během Q1 2022 investoři, kteří drželi největší kryptoaktivum podle tržní kapitalizace po dobu alespoň jednoho roku, zahájili masivní akumulační horečku. Nyní tak hodleři drží téměř 12 milionů BTC.

„Dlouhodobí investoři nyní drží rekordní částku téměř 12 milionů bitcoinů. To ukazuje na fázi akumulace, která začíná poté, co dlouhodobí hráči prodávali během býčího trhu, což je vzorec, který se u vlastnictví kryptoaktiv několikrát opakoval.

Dlouhodobé přesvědčení [držitelů] těchto adres pomáhá zmírnit prodejní tlak a může pomoci posílit víru v Bitcoin jako uchovatele hodnoty.“

Zdroj: IntoTheBlock; Medium

TIP: Návod | Burza Coinbase (Pro, Earn) Kompletní info, jak založit, bonus, poplatky, nákup kryptoměn

Na grafu vidíme probíhající fázi akumulace, během které hodleři do svých peněženek přidávají více BTC. IntoTheBlock se mimo jiné zabývá otázkou, zda je Bitcoin zajištěním proti inflaci či špatné geopolitické situaci.

Společnost dodává, že se „v nejnejistější době Bitcoin zhroutil spolu se zbytkem trhu, ale dokázal se zotavit rychleji.”

Bitcoin jako zajištění nejistoty je podle společnosti vlastnost, která zůstává nejasná, i když Bitcoin během jednoho z nejtěžších čtvrtletí překonal výkon akciových indexů. Ve skutečnosti však není jasné, jaká část hodlerů operuje s touto myšlenkou a kolik z nich jednoduše věří, že BTC poroste.

 

Stát Washington je připraven využít technologii blockchain

Relaxace a její magická moc: Vstupte do světa blahodárného klidu

Grayscale nevylučuje žalobu, pokud SEC neschválí její ETF na Bitcoin

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *