Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Na trh vstupuje nejbezpečnější krypto peněženka Mitilena

Na český trh vstupuje kryptoměnový startup, který přichází s kombinací online a offline krypto peněženky s aktuálně nejvyšším možným zabezpečením na světě. Podepisování transakcí probíhá offline. Peněženka dokáže ukládat více jak 4 000 druhů kryptoměn a podporuje implementaci více jak 1 000 evropských bank.

Peněženka Mitilena

Největší přidanou hodnotou jsou ojedinělé bezpečnostní prvky, které podporují podepisování transakcí offline. Peněženka má v současné chvíli dva velmi silné bezpečnostní prvky.

Prvním je možnost generovat adresu peněženky a privátní klíč (heslo) offline, což jednoduše znamená, že adresu peněženky nikdo nezná a nikdo nezná privátní klíč, kromě majitele. Je naprosto anonymní a odolná vůči možnosti ztráty aktiv. Při používání Mitilena peněženky je soukromý klíč majitele uložen v prohlížeči a nikdy není odeslán na server Mitilena peněženky, a to ani v bezplatné verzi. Soukromý klíč je uložen v prohlížeči vlastníka a zašifrován pin kódem.

Druhým bezpečnostním prvkem je offline aplikace, kterou lze na webu Mitileny zakoupit a provádět veškeré transakce z peněženky offline, bez možnosti “sledování dalších očí”. Tato služba je na světě ojedinělá a zabraňuje možnosti krádeže Vašich digitálních aktiv. Spojuje tak bezpečnost s anonymitou.

Jak to funguje

Offline peněženka, tedy modul pro podepisování transakcí, je offline program, který může fungovat bez internetu a potvrzovat transakce. To znamená, že nikde na internetu není přihlašovací stránka, tudíž do ní nemůže nikdo vstoupit a poslat si peníze z vašeho účtu. Stručně řečeno: kryptografický proces podepisování transakcí v blockchainu se nemusí provádět online, transakci můžete podepsat na počítači nebo telefonu, který se nikdy nepřipojí k internetu (nebude online), a proto je téměř nemožné, aby se útočník dostal do interakce mezi vámi –> offline zařízení.

Když podepíšete offline transakci, budete mít výsledný kód (hash). Tento hash musí být zveřejněn alespoň na jednom uzlu blockchainu a pak se vaše transakce objeví na blockchainu. A co víc, tento hash není heslem a ani jeho znalost nestačí k tomu, aby někdo zjistil vaše heslo (soukromý klíč). Transakci podepíšete offline, zkopírujete hash, vypnete zařízení a pak na desítkách webů můžete tento hash publikovat ve veřejných uzlech.

Offline aplikace Mitileny přináší nejvyšší anonymitu a zabezpečení

Placená aplikace Mitileny je offline program pro počítač, USB nebo telefon, ve kterém můžete podepisovat transakce offline a dokonce ukládat své soukromé klíče. Pokud potřebujete někomu zaslat kryptoměnu, jednoduše na našem webu vyplníte, kde a komu, a následně vám naše peněženka vygeneruje speciální objekt s daty nebo QR kódem, vložíte jej do modulu potvrzení offline transakce, podepíšete transakce a získáte hash, který potřebujete publikovat v blockchainu prostřednictvím našeho webu nebo jiného uzlu.

Tento program lze nahrát na jakékoliv USB a vytvořit si tak offline peněženku. Cena placené verze je jednorázově a doživotně 147 dolarů.

Peněženka propojuje kryptoměny a běžné v měny v jednom

Kromě kryptoměn lze k peněžence připojit veškeré bankovní účty od více jak 1 000 evropských bank jako jsou například ČSOB, KB, Česká Spořitelna, Airbank, ale také platební platformy PayPal nebo Wise. Sledovat svá aktiva tak můžete prostřednictvím jediné aplikace.

Přístup je prozatím pasivní, což znamená, že můžete pouze nahlížet, nikoliv provádět transakce. Náš vývojářský tým pracuje na zdokonalení a bude postupně implementovat nové funkce a služby včetně krypto směnárny, burzy, vlastní platební brány a další funkce ve spojitosti s Fiat měnou.

Mezinárodní tým vývojářů

Za více jak ročním vývojem stojí malý tým mezinárodních vývojářů. Mitilena také čítá finanční specialisty, zkušeného angel investora a marketingového experta, který se v segmentu kryptoměn pohybuje více jak 5 let. Celý tým v tuto chvíli nepřekročí 10 členů, ale Mitilena s plánovanou expanzí do zahraničí bude rozšiřovat své řady.

https://bit.ly/Mitilena-Wallet

https://t.me/mitilena_wallet

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *