Sobota, 13 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Na Twitteru se šíří screen s podivnou svíčkou: 42 000 prodaných BTC za 0,18 USD na Coinbase Pro

@CaptainScio na Twitteru zveřejnil screen, který ukazuje mohutnou svíčku u páru BTC/USD na Coinbase Pro. Asi 42 000 bitcoinů bylo podle knihy objednávek prodáno při ceně 0,18 dolaru. Ovšem pravděpodobně to byla pouze chyba UI a k obchodu ve skutečnosti nedošlo.

Screen s podivnou svíčkou – Coinbase Pro

Zatím nevíme, co se stalo na Coinbase Pro, ale můžeme předpokládat, že to byla pouze chyba uživatelského rozhraní. Jinak by pravděpodobně kolem toho bylo mnohem větší haló. Prozatím je reakce tichá. Jakmile  Coinbase vydá nějaké prohlášení, aktualizujeme článek o nové info. V tuto chvíli lze svíčku lze vysvětlit jako chybu na Coinbase nebo jako možné „přetížení systému“. Jak vidíte výše, mělo se prodat 42 085 BTC při ceně 0,18 dolarů za jednotku. Pokud je nám známo, Coinbase již dříve omezila nákupní příkazy s cenou významně odlišnou od aktuálního kurzu jako bezpečnostní opatření proti případnému hacku uživatelských účtů prostřednictvím limitních příkazů s nesmyslnými kurzy. 

Co myslíte, mohlo se skutečně jednat o hack Coinbase pro, nebo se v historii obchodování objevilo něco, co ve skutečnosti neproběhlo? Vzbuzuje to řadu otázek. Budeme sledovat, co se z toho vyvine a následně vás budeme informovat.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *