Pátek, 22 záříVítejte na hodlerském webu! ** KYTKA JE ZPĚT! **

Nastal čas, kdy opět potřebujeme českého Švejka! [Komentář]

„Vy mě na tu vojnu vodtáhnete na vozíčku. Cukrář z protějšího vchodu jeden takovej vozík vlastní, vozili v něm před lety svýho chromýho zlýho dědečka na čerstvej vzduch…”

Češi si vždy dokázali v těžkých situacích pomoci humorem. Nejinak by tomu mělo být i nyní, kdy zažíváme obavy z toho, kam se ještě Putin rozhodne se svou vojenskou akcí jednotek ze speciální školy zamířit. Prožíváme to s Ukrajinou, otřáslo to naší morálkou, zneklidnilo nás to, ale nesmí nás to zlomit. Nabídneme utíkajícím ženám a dětem z Ukrajiny společně s čistým povlečením a mísou teplé bramboračky skvělý humor českého Švejka, ten jim v těžkých časech udělá dobře.

Co blázníte, vždyť jsou tady lidi!

Tak končilo dvoudílné filmové pojetí Haškova Švejka s naprosto úžasným Hrušínským, který našeho hrdinu ztvárnil na jedničku. Švejk podle mého názoru symbolizuje našeho nezlomného národního ducha, který v nás vždy přetrvává. Je s námi navzdory tomu, že doba pokročila, a vždy byl připraven, aby nám pomohl překonat horší časy. Dokud je na světě dostatek diktátorů s dobyvatelskými choutkami, bude vždy hrozit, že nekdo začne bláznit a nesmyslně házet bomby na místa, kde jsou lidi.

Taková přesnost je moc pěkná věc. – Taková přesnost stojí za hovno!

No, co na to říkáte? Třeba taková přesnost, s jakou Biden věděl, že ruská invaze začne přesně v den, kdy se vůbec nic nestalo.. Přesností nešetřili ani naši prezidenti Klaus a Zeman. Oba jasně deklarovali, že se nic neděje, a to přesně těsně před tím, než se toho dělo až moc. Ke cti prezidenta Zemana nutno dodat, že se později přiznal, že v Rusku nemají lepší vodku, a prohlásil, že se mýlil.

Tak vy lumpové si nevážíte mé dobroty. Já vám tady pumpuju žaludky, dávám klystýry a vy se chcete dobrovolně zabít žrádlem…

Ano, Rusové se nyní díky svému zachránci Putinovi, který poslal jejich syny na cvičení, aby vyzkoušeli pár raket na obytné domy, školky a dětská hřiště, budou pravděpodobně chvíli léčit suchým chlebem a vodou. Bylo třeba urychleně jednat a zneškodnit svou měnu i ekonomiku tím, že půjdete před očima celého světa zabíjet své nevinné sousedy s rodinami k nim domů. Pokud by někdo nezakročil, hrozilo, že se k ruským hranicím začne nebezpečně přibližovat žrádlo ze západních fast foodů a brambory plné zlých kapitalistictických brouků.

Poslušně hlásím, že se mi vrací řeč i sluch! – Bravo! Ale klystýr na cestu dostanete!

Přece dobře víte, jak je to v době války s panikou! Není třeba vidět věci příliš černě, musíme se soustředit na to, co nám jde nejlépe. A co by nám to pomohlo, pokud už hrozí vyhrocení války k nám, pokud bychom dostali reuma už dneska. Ještě by z nás vyběhlo a my bychom ho pak museli někde honit po poli. Jako ten tankista, co si zašel ulevit do brázdy, když táhl dobýt Ukrajinu, a farmář, který jel náhodou kolem, si místo pluhu zapřáhl celý jeho tank a odjel s ním domů…

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Coinbase

Registrací na Coinbase přes náš odkaz získáte zdarma 10 USD v bitcoinech po prvním nákupu kryptoměny.

VÍCE ZDE

Binance

Registrací na burze Binance přes náš odkaz získáte doživotní 10% slevu na obchodních poplatcích.

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *