Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Newyorská burza (NYSE) zvažuje 24hodinové obchodování, inspiraci našla na nonstop trhu s kryptoměnami

Zdá se, že nonstop obchodování na kryptoburzách nezůstalo bez povšimnutí tradičních burz, jako je NYSE. Největší burza na světě zde našla inspiraci a zvažuje přestat zavírat své obchodní páry každý večer a o víkendech.

Analytický tým newyorské burzy (NYSE) podle Financial Times zkoumá zájem o obchodování mimo své současné obchodní hodiny. Přeměna NYSE na platformu s možností obchodování 24/7 by pro přední světovou burzu představovala obrovskou změnu a realizace neproběhne přes noc.

Zájem o noční provoz je z velké části poháněn světem obchodování s kryptoměnami 24/7, který během pandemie v roce 2020 zaznamenal obrovský nárůst retailových investorů.

Podle profesora financí na Georgetown University Jamese Angela by o životaschopnosti změny měl rozhodnout volný trh, nikoli americká Komise pro cenné papíry (SEC). Uvedl:

Nemám ponětí, jak velký objem budou dělat uprostřed noci. Ale ve skutečnosti není na SEC, aby rozhodovala, zda je to komerčně životaschopné nebo ne. Jsem pro to, nechat rozhodnout trh. Pokud uspěje, budeme na tom všichni lépe, a pokud ne, investoři burzy prohráli.

Newyorská burza pro své testování nonstop aktivity zřizuje finanční start-up s názvem 24 Exchange. Kryptoburzy jsou vzorem, na základě kterého nyní burza žádá SEC o povolení spuštění první 24hodinové tradiční burzy cenných papírů.

Americký regulátor má nyní několik měsíců na to, aby na žádost o udělení regulačního souhlasu odpověděl.

Další:

Kryptoměnové velryby jsou nadále aktivní! Účet držící 405 milionů dolarů v Ethereu (ETH) začal vybírat z Binance

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *