Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptoměnové velryby jsou nadále aktivní! Účet držící 405 milionů dolarů v Ethereu (ETH) začal vybírat z Binance

Gigant s Ethereem v hodnotě blížící se půl miliardě dolarů začal stahovat coiny z kryptoměnové burzy, což se neobešlo bez povšminutí přihlížejících on-chain sledovačů.

Velryba byla spatřena společností Lookonchain mapující aktivitu na blockchainu. Její adresa začínající na „0x4359“ začala kumulovat ETH z Binance a několika decentralizovaných burz.

Tato peněženka přitom ještě nedávno nedržela nic. Svůj ohromný kryptoměnový majetek čítající na 127 388 ETH v aktuální hodnotě přes 405 milionů dolarů nashromáždila za méně než dva týdny.

Zatímco je blockahin zcela transparentní, co se týče transakcí, majitelé peněženek obvykle známí nejsou. V tuto chvíli tak není jisté, kdo tento extrémně tučný účet vlastní.

Mohlo by se jednat například o dosud neznámou peněženku nějaké burzy, velkého investora nebo skupiny a vyloučit nelze ani správce aktiv, který se potenciálně připravuje na možné povolení spotových ETF fondů v USA, kde o ně několik společností žádá SEC, nebo případně někde jinde, kde se podobný krok chystá (např. Hongkong

).

Také Whale Alert vysledoval zajímavou velrybu. Šlo o peněženku, která se podílela na počáteční nabídce mincí (ICO) Ethereum a která právě přesunula 197 ETH v hodnotě 622 685 dolarů. Podle Whale Alert byla před posledním převodem téměř devět let nečinná.

Zajímavostí, o které jsme informovali minulý týden, je, že nově zrozené bitcoinové velryby nyní drží 9 % nabídky BTC po velmi aktivní akumulaci. Uvedl to CEO společnosti CryptoQuant.

Další:

Zatímco starší bitcoinové tokeny BRC-20 leží v krvi a prachu, na výsluní se vyhřívá RUNE – novinka na Bitcoinu

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *