Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Zatímco starší bitcoinové tokeny BRC-20 leží v krvi a prachu, na výsluní se vyhřívá RUNE – novinka na Bitcoinu

Dva největší BRC-20 tokeny zaznamenaly během pouhého týdne více než 40% pokles. Někteří obchodníci se přesunuli na tzv. RUNE tokeny, nový tokenový standard na hlavní kryptoměně.

Ordinals (ORDI) a Sats (SATS), dva největší tokeny BRC-20 podle tržní kapitalizace, zaznamenaly výrazný pokles. Cena ORDI během týdne spadla o více než 42 % a SATS klesl dokonce o více než 45 %. Graf níže navíc ukazuje, že jsou na dlouhodobých minimech.

Podle datové služby zaměřené na NFT CryptoSlam prudce klesá prodej BRC-20 tokenů PUPS, a to jen za 24 hodin o 30 % na 1,4 milionu USD a tržby WZRD klesly dokonce o 63 %.

 

Zájem obchodníků se rychle přesunul jinam a zanechal starší bitcoinové tokeny opuštěné jako kůl v plotě. Na druhou stranu, denní objem prodeje bitcoinových tokenů RUNE, vyletěl o více než 4 500 % na 251 000 USD.

RUNE je nový protokol pro vydávání zastupitelných tokenů na Bitcoinu (BTC), který má být zahájen společně s halvingem. Zatímco zájem očividně začíná gradovat, DeFi výzkumník Ignas i zde očekává blízkou korekci. Uvedl:

RUNE s užitnými vlastnostmi se budou obchodovat jako memecoiny, stejně jako BRC-20. Alespoň zpočátku, takže vzrušení z ‘novosti’ se vytratí. Zvlášť pokud se žádnému RUNE tokenu nepodaří udržet pumpu a degeni budou ztrácet peníze.

Dodal však, že z dlouhodobého hlediska je bullish, protože očekává nárůst užitné hodnoty a odemykání dalších možností pro držitele nových bitcoinových tokenů.

Další:

Podmínky jsou příznivé, aby Bitcoin (BTC) již dosáhl šestimístné cenovky, říká expert na makro Lyn Alden

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *