Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Tether už nebude jen o stablecoinu USDT! Společnost se soustředí na nové cíle včetně AI, těžby, ale i vzdělání

Tether (USDT) je největší světový stablecoin podle třní kapitalizace stejnojmenné společnosti s vazbami na kryptoburzu Bitfinex. Společnost nově zavádí řadu novinek.

Stablecoinový gigant podle oficiálního oznámení z 18. dubna zavádí čtyři nové obchodní divize, včetně Tether Data, Tether Finance, Tether Power a Tether Edu. Novinky zahrnují vzdělávací kurzy a workshopy či vlastní zažeřské operace.

Tether Data se má věnovat strategickým investicím do technologií, včetně umělé inteligence a peer-to-peer platforem jako Holepunch, Keet a Pear Runtime.

Tether Finance bude sloužit jako centrum tradičních stablecoinových produktů a finančních služeb „zaměřených na demokratizaci globálního finančního systému,” uvádí Tether oznámení.

Společnost se nově zaměřila také na těžbu kryptoměn. Tether Power bude usilovat o rozvoj těžebních a energetických snah společnosti.

A poslední divize Tether Edu se zaměří na digitální vzdělávání a podporu přijetí blockchainu regionálně i globálně.

generální ředitel Tetheru Paolo Ardoino uvedl.

Prvním a nejdůvěryhodnějším stablecoinem na světě jsme změnili tradiční finanční prostředí. Nyní se společnost odvažuje nastartovat inkluzivní infrastrukturní řešení a demontovat tradiční systémy ve prospěch spravedlnosti.

Díky tomuto vývoji, který přesahuje naši tradiční nabídku stablecoinů, jsme připraveni budovat a podporovat vynalézání a zavádění nejmodernějších špičkových technologií, které odstraňují omezení toho, co je v tomto světě možné.

V březnu 2024 společnost Tether zaznamenala významný historický milník, když její stablecoin USDT poprvé dosáhl tržní kapitalizace 100 miliard dolarů.

Tether také hromadí bitcoiny. K 31. březnu držel celkem 75 354 bitcoinů, koupených za průměrnou cenu 30 305 USD.

Další:

Krátkodobý výhled na kryptotrhu? Likvidační procházka a na řadě jsou medvědi, říká analytik Willy Woo

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *