Kryptomarket dnes padá společně s dalšími finančními trhy a moje pocity připomínají snad jen nástup koronaviru před 2 lety. Je to pocit, kdy vám otrne a jste nuceni přehodnotit priority.

Dnes jsem neměl chuť cokoli psát a poslední, co by mě zajímalo, je snažit se ze současné situace vytřískat nějaký clickbait. Je mi proti srsti nyní napsat poutavý titulek o válce a snažit se na něj nalákat čtenáře. Nebudu ani stavět na obdiv svou láskyplnou podporu Ukrajiny, jako mnozí jiní. (Pozn: Věta byla myšlena dobře, ale v současné situaci škrtám jako nemístnou)

Mohl bych zde citovat některé novinky ze světových médií, ale k čemu? Stejně už asi všichni víte, co se stalo a co hrozí. Aby tento krátký text dostal hlavu a patu, pokusím to nějak uzavřít.

Nyní, nastal čas zvážit, co má v našich životech doopravdy hodnotu. Může to být příležitost najít mnohými již ztracenou pokoru. Může to být příležitost zlepšit vztahy v rodinách a uvědomit si, že řada věcí, které nás již dlouho tíží, jsou ve skutečnosti nepodstatné blbosti.

Advertisement

Navrhuji udělat minutu ticha za mír a chvíli tiše doufat, že lidstvo není natolik nepoučitelné, aby došlo k další světové válce a sebedestrukci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.