Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Nový Chatbot Girolamo poháněný umělou inteligencí (AI) zahajuje beta testovací fázi na Cardano blockchainu

Tým stojící za projektem Cardano GPT, který staví produkty AI zaměřené na blockchain, uvádí svůj první generativní chatbot. Girolamo s podporou internetu je nyní ve fázi beta.

Umělá inteligence na Cardanu – novinka, která zní pro každého investora dobře, ale samozřejmě bude záležet na implementaci a skutečném využití. Mohl by Girolamo konkurovat dokonce i zavedeným produktům, jako je ChatGPT? Spíše ne, ale přesto podle týmu má slibnu budoucnost.

Jak je na Cardanu zvykem, i tentokrát má nový projekt jméno po nějaké významné akademické osobnosti. Nově spuštěný model umělé inteligence nbyl pojmenován po nikom jiném, než po významném představiteli celé řady oborů v čele s matematikou z období renesance, kterým byl Girolamo Cardano.

Jsme neuvěřitelně nadšeni, že můžeme oznámit, že Girolamo, náš nejmodernější chatbot pro obecné znalosti poháněný umělou inteligencí, oficiálně vstoupil do své beta fáze a je nyní spuštěn pro testování! To znamená významný milník na naší cestě k postavení se v první linii revoluce AI, uvedl tým.

Podle vývojářů model dokáže poskytovat jak textové výstupy, tak i obrázky generované umělou inteligencí. Co se týče odpovědí, ty se podle týmu mají vztahovat na odvětví, což naznačuje, že nemusí být stavěn na všeobecné znalosti z dalších oblastí. Na druhou stranu má přístup k internetu a tím i čerstvé informace.

Náš tým neúnavně pracoval na vytvoření chatbota, který je nejen vysoce inteligentní, ale také intuitivní a uživatelsky přívětivý. Girolamo je navržen tak, aby bezproblémově poskytoval v reálném čase přesné a kontextově uvědomělé odpovědi na dotazy a úkoly uživatelů.

Spuštění beta verze Girolamo je jen začátek, protože jsme odhodláni k neustálým inovacím, výzkumu a vývoji, abychom zajistili, že CardanoGPT bude mít dobrou pozici a zůstane v popředí technologie AI v blockchainovém prostoru.

Kdokoli může otestovat blockchainový AI model za předpokladu, že vlastní alespoň 5 000 jednotek nativního tokenu projektu – CGI. Ten však dosud nebyl zalistován ani na CoinMarketCapu a obchoduje se zatím pouze na decentralizovaných burzách postavených na ADA blockchainu.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *