Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Cristiano Ronaldo čelí žalobě spojené s nabídkou NFT tokenů na Binance! Pomáhal propagovat cenné papíry?

Fobalová legenda Cristiano Ronaldo měl propagovat investice do neregistrovaných cenných papírů na kryptoburze Binance, která sama čelila obvinění z poskytování těchto produktů.

Cristiano Ronaldo byl zažalován za to, že vydal své NFT na platformě Binance a posloužil tak k její propagaci. Žalobci tvrdí, že utrpěli ztráty z jeho propagace kryptoburzy Binance, nyní zapletené do kauzy ohledně porušování zákona.

Podle žaloby podané v pondělí k floridskému okresnímu soudu fotbalová hvězda „propagovala, pomáhala a/nebo se aktivně podílela na nabídce a prodeji neregistrovaných cenných papírů v koordinaci s Binance.”

Ronaldo uzavřel spolupráci s Binance v polovině roku 2022 s cílem nabídnout sérii jeho vlastních nezaměnitelných tokenů (NFT), z nichž má nejméně tři sbírky spojené s Binance.

Podle žalobců se fotbalista s 850 miliony sledujících na sociálních sítích provinil tím, že uživatelé, kteří se nalákali na Ronaldovy NFT, s větší pravděpodobností využili Binance k jiným účelům – včetně investování do toho, co tvrdili, že jsou neregistrované cenné papíry, včetně BNB a Binance Earn.

Ronaldova propagace vyžádala nebo pomohla Binance při získávání investic do neregistrovaných cenných papírů tím, že povzbudila miliony jeho následovníků, fanoušků a příznivců, aby investovali s platformou Binance.

Úspěch této žaloby by byl velkou ranou nejen pro budoucnost NFT, které se za poslední roky úspěšně integrovalo do filmového, sportovního a dalších odvětví kultury, ale i kryptosvěta jako takového.

Žaloba Ronalda za spolupráci s největší světovou kryptoměnovou burzou ukazuje, jak nebezpečné regulační prostředí nastolily americké úřady svým stíháním kryptoměnových burz pro každého, kdo využívá kryptoměny.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *