Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Nadešel čas na fork, říká spoluzakladatel kryptoměny Cosmos (ATOM) Jae Kwon. Získají hodleři mince AtomOne?

Držitelé kryptoměny ATOM mohou obdržet nové mince s plánovaným nadcházejícícm forkem Cosmosu, což plyne ze záměru na rozvětvení sítě, který oznámil spoluzakladatel Jae Kwon, zatím bez konkrétního termínu..

Interoperabilní blockchain Cosmos na základě úspěšného návrhu 848 o omezení inflace snižuje přísun nových jednotek do celkové nabídky. Změna, o které jsme již informovali zde, je z velké části založena na myšlence, že ATOM přeplácí za svou bezpečnost.

Po přijetí snížení růstu nabídky ze zhruba 14 % na 10 % ročně se také snížily odměny za staking. Spoluzakladatel Cosmosu Kwon však s návrhem nesouhlasil a nyní inicializuje fork.

Přestože jsme hlasovali proti plánu.., 848 nakonec prošel, což není příliš překvapivé (i když by bylo dobré vědět, zda pozdější hlasy pocházely z nově zakoupených atomů).

Nyní je čas zkoordinovat rozdělení.

Podle návrhu na rozvětvení by měla vzniknout nová kryptoměna nazvaná AtomOne. Jejím cílem je podle navrhovatelů napravit propast v komunitě Cosmos poskytnutím alternativy k současné architektuře řízení.

Komunita Cosmos se ocitla na rozcestí a čelí odlišným názorům na klíčové aspekty, jako je poslání, tokenomika a bezpečnostní filozofie. AtomOne se objevuje jako maják, který nabízí alternativní fork pro plavbu v těchto vodách, vybavený pro zvládnutí nepředvídaných událostí a ztělesňující baštu pro různorodé politické představy…

Naším cílem není jen vyřešit současné výzvy, ale také vytvořit nový precedens pro adaptivní a citlivou sebeorganizaci ve víceřetězcovém multitokenovém vesmíru, který nazýváme Cosmos.

AtomOne povede vývoj a praxi poskytování zastoupení každé (pod)skupině (například politické straně), z nichž každá je definována a upevněna vlastními živými konstitucemi, které udávají její hodnoty, poslání, filozofii atd. Tím se podpoří rozmanitější ekosystém specializovaných zón ve vzájemné kooperaci (spolupráci a konkurenci) navzdory nesmiřitelným rozdílům.

Pseudonymní kryptoanalytik John Galt k tomu vydal tnto komentář:

Kdyby k rozvětvení došlo, pravděpodobně by to vedlo k největšímu airdropu Atomu, jaký kdy byl. A vyřešilo by to roky politického napětí – velmi býčí pro Cosmos Hub… Fork by byl velmi bullish.

Po celá léta politické napětí bránilo rozvoji Cosmos Hubu.

Co je u kryptoměny fork, jaký je rozdíl mezi hard forkem a soft forkem a končí to vždy rozvětvením sítě?

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *