Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Odpočiň si a jdi vzhůru; nad 100 tisíci dolarů za 1 bitcoin se dostaví FOMO: Dvě bullish prognózy analytika

Fraktální podobnnost současného vývoje grafu s bull runem 2020 naznačuje fázi “odpočinku,” zatímco trh s Bitcoinem vstoupil do fáze obnoveného optimismu. Analytik Alan Tardigrade a jeho super bullish pohled na cenu BTC.

Pokud by zůstal ve hře fraktál grafu z doby před několika lety, byl by bull market již zde a zdaleka ne u konce. Na značnou podobnost grafu poukázal 12. prosince populární obchodník Alan Tardigrade.

Uvedl, že od konce roku 2022 – posledního víceletého minima pro BTC/USD – se oživení trhu řídilo vzorem z doby od konce roku 2019 do poloviny roku 2021. A z grafu výše je zřejmý i potenciální target.

„Odpočiň si a jdi,” napsal Tardigrade.

Jenže tím bullish predikce tohoto analytika zdaleka nekončí. Druhý graf nabízí ještě odvážnější cenový cíl, dokonce tak, že to již začíná být až příliš optimistické, aby to mohla být pravda.

Každopádně, podle tohoto grafu je nyní trh s bitcoiny ve fázi znovunalezeného optimismu (Renewed Optimism). Jde o první fázi bull runu, která podle tradera Tardigrade následuje po medvědí pasti na minimech z roku 2022.

Analytik uvádí:

Bitcoin je od roku 2019 v dlouhodobém býčím tržním cyklu. Na BTC je identifikován pattern býčího cyklu trhu a nyní se nachází ve fázi “Obnoveného optimismu,” tedy v první fázi fáze Blow-off.

Další fází je “FOMO,” kdy dosáhne hodnoty nad 100 tisíc dolarů. Ve fázi “Euforie” by BTC mohl dosáhnout více než 400 tisíc dolarů. Jsme stále na začátku

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *