Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Odpočinkový Článek | Jestli Chcete být Bohatí, Přestaňte si Stěžovat

Další díl ze série odpočinkových článků, článků o bohatství a úspěchu, je zde. Tentokrát na téma, které se týká nás všech. Jak sám název říká, jestli chcete peníze a úspěch, přestaňte si stěžovat. A hned si také řekneme proč.

INFO: Rubrika Bohatství obsahuje články o penězích, úspěchu, zdravém přístupu k životu a sebevzdělávání, nejen v oblasti financí.

Přestaňte si stěžovat a nadávat

Proč? Protože tohle je věc, která spojuje loosery. Pokud nechcete být jedním z nich, musíte přestat nadávat a stěžovat si. Já vám samozřejmě nic nenutím, dělejte si co chcete. Jestliže si v tuto chvíli například říkáte, že zase ztrácíte čas s nějakou blbostí a nadáváte autorovi do idiotů, můžete se sebrat a odejít. Ale my ostatní víme, že vám klid moc dlouho nevydrží. Nejspíš si půjdete pustit zprávy a nadávat na politiky.

Nebo se začnete litovat. Zamyslíte se, proč nemáte peníze, i když třeba tvrdě pracujete a jistě za to doopravdy může váš šéf, nebo ten otravný kolega, kterému vždycky všechno projde. Možná je to vaše žena, která utratí celou výplatu, nebo vaše děti, ti nevděčníci! Takto se ubírají myšlenkové pochody nejednoho neúspěšného člověka.

A kam tím vším mířím? Všimli jste si, co nápadně často řeší zavistiví a neúspěšní lidé? Že by se ptali, co dělají špatně a jak se stát bohatšími, jak vzdorovat neúspěchu? Kdepak! Najdete je někde na webu, jak nadávají na stát, na společnost, na boháče, nebo jen tak. Když je potkáte, budou pravděpodobně nadávat i vám. Jejich neúspěch z nich přímo čiší a nemají rádi, když vidí, jak někdo jiný zažívá úspěch.

Bohatství není bez práce

Zatímco úspěšní lidé usilovně pracují na svém bohatství, když si budete jen stěžovat, zůstanete chudí. Přestat si stěžovat a nadávat na věci je základ. Nemusíte mi věřit, ale je to tak. Peníze a úspěch, to není bez práce. Je to o překonávání překážek, vytrvalosti a mentální síle. Vidíte svůj cíl a nic na světě vás neodradí. Je to také o spoustě učení, zdokonalování a práce.

Důležité je také to, jaký máte postoj k sobě i svému okolí. Jak moc vás rozhodí, když se něco nepodaří. Zda se dokážete zvednout a jít dál. Kolik toho dokážete překonat? Zatavíte se u první překážky a začnete nadávat? To je, jako kdyby závodník začal nadávat, místo aby běžel. Co se stane?

Samozřejmě ho ostatní předběhnou. Plýtvá pozorností a energií na něco, co nemá žádný smysl, zatímco prohrává svůj závod. Přesně totéž dělá každý, kdo si v životě pořád jen stěžuje a ukazuje prstem na ostatní. Hodnotí druhé a sám stojí na místě. Takový člověk nebude nikdy bohatý a úspěšný.

Závěr

Kdo si pořád jen stěžuje, lituje se a nadává, nikdy nebude bohatý. Pokud nic nezmění, tak si bude celý život jen stěžovat a nadávat. Nakonec zemře v přesvědčení, že za jeho zpackaný život může někdo jiný. Proto vznikl tento článek. Jeho cílem je odradit vás od nadávání a ukázat všem co se o něco snaží, proč se vždy najde někdo, kdo vás bude hejtovat. A je úplně jedno, co děláte.

 

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *