Možná Největší Exit Scam v Historii Kryptoměn – Plus Token přesáhl 3 mld. $

exit scam, podvodník, podvodníky, ponzi, btc, news, zloděj, krypto, krádeže, podvody, plus token
Advertisement

6 lidí, kteří jsou podezřelí, že za tímto podvodem stojí, bylo zatčeno na ostrově v Tichomoří. Spekuluje se, že prodej ukradených BTC a ETH mohl způsobit současný propad na 10 tisíc $ za Bitcoin. Jedná se o možná největší exit scam v historii.

Exit Scam Plus Token

Nejednalo se o ICO, jak by se z názvu mohlo zdát. Plus Token byla softwarová mobilní peněženka na kryptoměny. Podle dostupných informací se možná jednalo o největší Ponzi systém a scam, tedy podvod, v historii kryptoměn. Jak píše Btcmanager, odcizeno bylo 200 000 BTC a 800 000 ETH, které mají v současných cenách hodnotu přes 3 miliardy dolarů.

Dovey Wannová svém twitteru informovala o některých detailech kauzy. Níže můžete vidět tweet s fotografiemi obviněných, a níže pak ještě graf, kudy ukradené prostředky rozpouštějí, což by právě mohlo mít vliv na současný propad ceny.

Lidé v Číně se nechali nalákat na nesmyslně vysoké zhodnocení. Plus Token sliboval 10 – 18 % za měsíc! Jediné, co bylo třeba udělat, je poslat si do mobilní peněženky své kryptoměny a nechat je tam. Mělo to jediný háček, když to uděláte, své prostředky už nikdy neuvidíte. Exit scam prostě jednoho dne zavře dveře a je konec.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://btcmanager.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.