Odpočinkový článek | Rodina je možná to nejcennější bohatství

bohatství, rodina, domov, louka, nebe, mrak, vítězství, síla, radost, pomoc

Ahoj, děkuji ti, že jsi navštívil náš web. Tento článek nebude o zprávách a novinkách. Pokud ti to vadí, omlouvám se. Můžeš si přečíst jiné články, kde je spousta zpráv a novinek, nebo nás přijít navštívit opět příště. Budeme se těšit. Rodina – na toto téma se toho již řeklo a napsalo mnoho. Tak proč je náš vztah s našimi nejbližšími často tím nejproblematičtějším, zatímco s kamarády a kolegy to mnohdy jde líp?

Info
Tento článek vyšel poprvé někdy v polovině roku 2019 a nyní vychází znova v nezměněné podobě, se vším nadšením, ale třeba i naivitou surových začátků začínajícího webu. Věříme, že je právě nyní o to víc aktuální, když jste měli mnozí možnost v důsledku protipandemickckých opatření být častěji spolu a mnohým z vás se stala i ta věc, že jste byli mnohem více s dětmi. Buďme rádi alespoň za to, protože každá chvíle je vzácná a někdy je pozdě hledat někoho, kdo žije již jen ve vzpomínkách.

Rodina je bohatstvím

Když si svoji rodinu zradíš, tak ji můžeš ztratit a žádné peníze ti ji již nevrátí. Naopak, když máš za sebou pevnou podporu svých bližních, přečkáš i období nezdaru a bídy. Svoji rodinu si musíš chránit, i když to někdy vrže. Lidské vztahy jsou často složité. Málokdo má to štěstí, že žije v harmonickém a láskyplném vztahu. Někdy je třeba podívat se do zrcadla a nehledat vinu jen tam venku. Pak se to může podařit.

Dnes je podle kalendáře den vítězství

V tento silný den se pokus trávit čas se svojí rodinou. Pokud můžeš, nech vše být a věnuj se tomu, co je nejdůležitější. Dávám tento krátký článek ven schválně již ráno, abys na to měl čas. Zkus si ho udělat a věnuj ho tomu, kdo si ho zaslouží nejvíc. Kdo tě potřebuje a věří v tebe. Venku to začíná vypadat na krásný jarní den. Jestli můžeš, jdi ven a nech dnes vše být.

Načerpej sílu a energii k budoucím vítězstvím. Zároveň si dopřej ten pocit malého vítězství, pokud můžeš jen tak jít někam se svojí rodinou a užívat si. Protože už v tom je ukryté velké bohatství. Uvědom si, pro koho musíš být silný a vítězit. Pro koho má cenu jít dál…

Zároveň nás můžeš podpořit

Ano, i náš web by rád zvítězil a byl úspěšný. Tvůj svět to samozřejmě nezboří, pokud Hodler zanikne, ale třeba budeš rád nebo ráda, když se k nám budeš moct i nadále každý den přijít podívat, co je v kryptosvětě nového a jak si Hodler vede. Můžeš mít dobrý pocit z toho, že i ty se na tom svým sdílením podílíš, i díky tobě si naše články přečtou další lidé.

Můžeš nám pomoct zejména tím, pokud naše články budeš sdílet. Jsme tu jen dva měsíce a stále nás mnoho lidí nezná a právě ty nám můžeš pomoct, aby se to změnilo. Na oplátku čekej vždy férový přístup. Vždy se na mě můžeš obrátit se svým návrhem, prosbou či doporučením, nápadem na spolupráci, rozhovorem, článkem, nebo zpětnou vazbou. Pokud jsi hodler

Advertisement
, bude to pro nás mít dvojnásobnou cenu.

Být součástí je malé vítězství

Osamělost je vážným problémem mnoha lidí. Být osamělý není nic příjemného, to víme asi všichni. Proto si myslím, že už to, že já, nebo ty, že jsme součástí něčeho většího, že to má hodnotu. Náš web se snažím vést tak, aby se každý současný i budoucí spolupracovník i čtenář mohl cítit jako člen rodiny.

Snad se mi to podaří a vznikne nám tu taková „šťastná rodina” úspěšných a bohatých lidí, kteří to dokázali. A pro zlomyslné a nepřející lidi, kteří se cítí méněcenní, když se někomu jinému daří, tu nemám prostředník, jako Roger Ver. I vy se můžete přidat k nám a zahodit zbytečné nepřátelství. Být součástí je totiž samo o sobě takové malé vítězství.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.