Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Omlouvám se medvědům, byl jsem opět zachvácen neomluvitelnou býčí náladou, říká investor Chris Burniske

Rizikový kapitalista Chris Burniske náhle mění svůj postoj k Bitcoinu (BTC) a kryptoměnám a stává se „neomluvitelně bullish.” Kryptoměnové trhy jsou téměř připraveny na průlom do zatím neviděných hodnot, naznačil.

Partner rizikového investora Placeholder svým 291 800 sledujícím na X prozradil svůj nově nadobytý bullish sentiment s ironickou poznámkou, že byl „zachvácen neomluvitelným býčím chováním.”

Burniske, který správně identifikoval dno na kryptomarketu v roce 2022, v únoru zaujal medvědí postoj těsně předtím, než Bitcoin dosáhl svého aktuálního historického maxima nad 73 000 USD.

Po několika měsících konsolidace influencer věří, že nastává podobná situace jako před bull runem v roce 2021, kdy se hlavní kryptoměna koncem roku 2020 probojovala nad své tehdejší ATH 20 000 USD.

Burniske uvádí:

Až se ohlédneme za pár let zpět, všimneme si podobnosti mezi bitcoinovým testem, konsolidací a prolomením do fáze hledání ceny a dřívějších historických maxim cyklu 20 000 a 69 000 $ – poetické… Odpor proti algoritmu je marný.

Hledání ceny (price discovery) označuje stav, když se cena určitého aktiva nachází nad svým dřívějším historickým maximem a pokračuje v růstu. V této fázi graf hledá nová maxima, supporty a rezistence.

Investor věří, že Bitcoin bude růst nad současné maxima, což by znamenalo, že nás právě taková fáze čeká. Podobný názor má také Rekt Capital, který na X, kde má 476 200 fanoušků, uvedl:

Bitcoin předvedl historický technický výkon, když proměnil hlavní oblast staré rezistence v nový hlavní support. Bitcoin od té doby vytvořil na těchto maximech re-akumulační rozpětí, které se podobá patternu pokračování trendu Bull Flag.

Níže ještě pohled na zmíněnou „býčí vlajku” na dlouhodobém grafu:

Další:

Celková hodnota uzamčená v aplikacích decentralizovaných financí (DeFi) vystřelila na 15měsíční maxima

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *