Omluva našim věrným Hodlerům – tento týden nebudou články

hodl, hodler, stay strong, silné ruce

Hezké pondělí, milí čtenáři, v tomto článku vás chci pouze informovat o některých provozně technických věcech ohledně našeho webu.

Vzkaz Hodlerům

V první řadě chci poděkovat všem, kdo nás pravidelně navštěvujete. Vím, že tu máme určité jádro skalních fanoušků, kteří nám zůstávají věrní a toho si vážím.

Snažím se pro vás tento obsah dělat dobře a udržet za všech okolností zásady, které se snažím dodržovat. Jmenovitě články musí být srozumitelné, s pravdivým nadpisem, dále například odmítám na tomto webu vydávat takové ty bezobsažné zbytečnosti, které sice upoutají na titulek, ale ve skutečnosti nic zásadního nepřinášejí, a nebo texty napsané tak, že jim ani sám autor nerozumí. V neposlední řadě zásadně nevydáváme žádné placené analýzy, neodkazujeme vás na žádné burzy zaměřené na pákový trading. Jsem přesvědčený, že právě i tohle na nás oceňujete, protože jsme snad jediný zavedenější česko-slovenský kryptoweb s nějakou historií, který neláká čtenáře na trading a nevydáváme takové ty denní analýzy, podle kterých by se žádný investor řídit neměl a kvůli kterým pak lidé přicházejí o peníze.

Není to ideální a říkám to na rovinu, ale jak asi víte, na KryptoHodler.cz jsem stále jediným redaktorem. Měli jsme nějaké pokusy, jak web více monetizovat, ale zatím to vypadá, že kryptonadšenci raději podpoří příspěvkem youtubery a hodlerský web tím dost trpí. To se projevuje na tom, že když dostanu chřipku, prostě bohužel nebudou vycházet články, dokud se zase neuzdravím, protože web částečně dotuji svým časem a částečně držíme při životě s kolegou.

Advertisement

Omlouvám se a doufám, že se k našemu obsahu rádi vrátíte, jakmile budu zase fit. Přeji vám všem úspěšný HODL! A když s námi budete spokojení, můžete být jedni z prvních, kdo využije naši BTC donate adresu, nebo se můžete ozvat a rádi vymyslíme jiné způsoby, jak můžete tento projekt podpořit. Mimochodem, pokud je tu někdo, kdo s námi hodluje od prvních dní, měl by být přibližně v 1 500 % v plusu. Gratuluji!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.