Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Parabolický pohyb Bitcoinu směrem vzhůru je pravděpodobně v nedohlednu, říká analytik Checkmate

Kryptoměnový analytik Checkmate aktualizuje svůj výhled na aktuální tržní cyklus Bitcoinu (BTC) a říká, že si na parabolický růst investoři musí ještě počkat.

Pseudonymní analytik, kterého sleduje 90 000 lidí na sociální síti X, má teorii, že na základě předchozích cyklů se Bitcoin s největší pravděpodobností nachází v období přibližně šesti měsíců nerovnoměrné konsolidace bez reálného posunu trendu.

Na základě minulých cyklů se Checkmate pokusil odhadnout následující průběh na trhu s Bitcoinem, přičemž naznačuje, že až rok trvající silně růstová část cyklu začne zhruba koncem roku.

Analytik uvedl:

Historie Bitcoinu má tendenci se rýmovat a tento cyklus se zatím neliší. Píseň zpívaná během posledních dvou cyklů před námi vykresluje zhruba šest měsíců chopsolidace, po kterých bude následovat 6-12 měsíců parabolického růstu.

Kryptohodler informoval o predikci analytika Ali Martineze, který na základě on-chain ukazatele realizovaných zisků uvedl

, že současný býčí trh již mohl spatřit svůj vrchol.

Checkmate říká, že takový scénář by byl velkým odklonem od „normy“ minulých tržních cyklů Bitcoinu.

Pokud měříme od vrcholu cyklu, vidíme stejný refrén. Vytvoření vrcholu býčího trhu zde by nepochybně znamenalo velkou odchylku od normy na bitcoinech. Mohlo by se to jistě stát, ale musíme sáhnout hlouběji, abychom to prozkoumali…

V dubnu došlo k poklesu ceny o více než 8 250 USD MoM [meziměsíčně]. Očekávám textové zprávy od nezúčastněných, kteří napíšou: „Hej, člověče, co je s Bitcoinem, je to hodně dole, prodal jsi to, doufám?”

Checkmate dále na základě své analýzy říká, že dosud současný pohalvingový vývoj nijak nevybočuje z očekávaného scénáře, přičemž dodává, že konec roku, ve kterém proběhl halving, obvykle bývá silně růstový.

Další:

Tým stojící za českou směnárnou Anycoin spouští novou kryptoburzu, na co bude DASE lákat evropské klienty?

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *