Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Tým stojící za českou směnárnou Anycoin spouští novou kryptoburzu, na co bude DASE lákat evropské klienty?

V České republice se schyluje ke spuštění zbrusu nové kryptoburzy s odvážnou ambicí, stát se největší evropsky uznávanou burzou kryptoměn. Za DASE stojí tvůrci Anycoinu.

Za vznikem burzy DASE stojí tým provozující krypto směnárnu Anycoin – programátor a ekonom Marek Kyrsch a jeho společník Martin Čech, který před založením Anycoinu pracoval v Silicon Valley pro společnost Facebook.

Anycoin dnes podle informací sdílených s Kryptohodlerem údajně dominuje mezi českými kryptoměnovými směnárnami s téměř 80 tisíci klienty. Společnost se pokusí využít nadobyté zkušenosti během 6 let provozu a spustit kryptoburzu.

Doplněno: Na naši otázku ohledně obchodování v korunách a výše poplatků jsme obdrželi následující info:

Na burze se bude obchodovat také v českých korunách a co se týká poplatků, první tři měsíce zdarma, poté budou konkurenceschopné nejvýhodnějším burzám na trhu.

Přesná výše poplatků zatím nebyla zveřejněna.

Kryptoburzy na rozdíl od směnáren nabízejí více funkcí a zpravidla také nižší poplatky. DASE pak klientům v České republice a dalších evropských zemích slibuje přívětivější uživatelské prostředí a také fungující podporu, která bude rozumět jejich rodnému jazyku i potřebám.

Podle oznámení tým dnes spustil předregistrace pro zákazníky burzy, přičemž registrované uživatele DASE po spuštění přivítá tříměsíčním obchodováním s nulovými poplatky.

K samotnému spuštění má po třech letech vývoje dojít v rámci konference BTC Prague, která se uskuteční 13. až 15. 6. 2024.

Další:

Bitcoinový ETF společnosti BlackRock iShares Bitcoin Trust (IBIT) prodělal svůj vůbec první den odlivu kapitálu

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *