Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Spoluzakladatel Solany říká, že Cosmos a Avalanche jsou jasnými vítězi v budování suverénních blockchainů

Spoluzakladatel Solany (SOL) Raj Gokal pochválil dva konkurenční altcoiny, které označil za lídry ve specializované oblasti „suverénních blockchainů.”

Na panelové diskuzi TOKEN2049 Gokal chválil platformy Cosmos (ATOM) a Avalanche (AVAX) za jejich jedinečné přednosti. Není přitom příliš časté, aby představitelé kryptoměn veřejně chválili své konkurenty.

Suverénní blockchain je pojem, který obvykle znamená, že je projekt pod kontrolou jediného subjektu na rozdíl od veřejných blockchainů, jako je Bitcoin (BTC), které jsou decentralizované.

Podle Gokala mají Cosmos Hub a Avalanche určité rozdíly, které je odlišují:

Cosmos je projekt ze staré školy a není tak koordinovaný. Myslím, že Avalanche přináší koordinaci a nabízí vývojářům možnost konfigurovat své vlastní řetězce tak, jak chtějí. To se mi tedy na jejich designu líbí. A samozřejmě je to funkce DNA Emina [Güna Sirera] a jeho skvělé vize coby zakladatele.

Spoluzakladatel kryptoměny Solana Raj Gokal pokračoval chválou na adresu Güna Sirera, turecko-amerického počítačového vědce, který založil aktuálně 12. největší kryptoměnu Avalanche.

Myslím, že Solana miluje soutěžení. Milujeme tvrdou konkurenci, milujeme poctivou soutěž od lidí, kteří jsou draví v nápadech, s nimiž přicházejí.

A myslím, že Emin je pravděpodobně nejzuřivější zakladatel blockchainu vrstvy 1, kterého znám. Z boje nikdy neustoupí, ale za pódiem vám podá ruku a se všemi se kamarádí. A velmi podporoval mnoho zakladatelů. Takže bych řekl, že jako jednotlivec mám k Eminovi a k ​​tomu, co přinesl do sektoru, velký respekt.

Další:

Američané kvůli regulátorům přicházejí o kryptoměnové peněženky! Phoenix a Wasabi opouštějí Spojené státy

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *