Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Podle zakladatelů analytické platformy Glassnode je alt-season na spadnutí! Kolik udělají altcoiny tentokrát?

Pro investory do jiných kryptoměn než Bitcoin mohla být aktuální korekce jen pokračujícím utrpením, protože řada projektů na rozdíl od BTC ještě zdaleka nedosáhla svých několik let starých maxim. Nyní jim svítá naděje.

Podle zkušených kryptoanalytiků technické signály naznačují možnou explozi cen altcoinů, která se blíží. Spoluzakladatelé Glassnode Jan Happel a Yann Allemann říkají, že altcoiny jsou pravděpodobně na pokraji „masivního pohybu“ nahoru.

Analytici sledují ALTS (TOTAL3), který představuje celkovou tržní kapitalizaci krypto aktiv kromě Bitcoinu (BTC), Etherea (ETH) a stablecoinů, který se podle nich zdá být připraven k posunu, zatímco jeho měsíční index relativní síly (RSI) i klouzavý průměr ukazatele divergence / konvergence (MACD) potenciálně dosáhly svého dna.

Zakladatelé Glassnode uvádějí:

BTC se po poklesu v posledních několika týdnech trochu vzpamatoval – a probojoval se výše. SP&500 a Nasdaq vypadají, že se také pohybují výše. Takže, co ALTS?

Technici říkají, že možná stojíme přímo před masivním pohybem. RSI a MACD naznačují, že dno je stanoveno – a že brzy může nastat velký tlak výše. Kolik procent uvidíme tentokrát v možném vzestupu k novým maximům v ALTS?

 

Jak vidíme na grafu, analytici odkazují na altcoinové sezóny v minulosti, které dosahovaly růstů trhu v řádu stovek procent až 10násobku.

Co se týče Bitcoinu, analytici říkají, že BTC je stále uvnitř velkého vlajkového patternu, který tradičně naznačuje postupně se zužující konsolidaci před dalším pohybem nahoru.

BTC stále vypadá, že se chystá vyletět výš! Svíčka minulého týdne byla Reversal Candle – Kladivo s dlouhým knotem. Cena se vrátila zpět do vlajkové struktury. Tato svíčka stále dominuje struktuře.

Tento týdenní pokles se tedy zdá jako zdravá korekce před růstem.

Další:

Bývalý prezident USA Donald Trump je „v pohodě” s kryptem a říká, že Biden nerozumí digitálním aktivům

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *