Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Mark Cuban: Předseda SEC nechrání jediného investora a jestli Biden prohraje volby, může poděkovat Genslerovi

Miliardář Mark Cuban vyhlásil předsedu Komise pro cenné papíry USA Garyho Genslera a říká, že nechrání jediného investora do kryptoměn před podvody.

Obchodní magnát se tvrdě obul do šéfa regulační agentury Spojených států. Genslerův nepřátelský postoj proti kryptoprůmyslu může stát prezidenta Joea Bidena volby v roce 2024, varoval Cuban.

Podnikatel uvedl:

Pokud Joe Biden prohraje, je velká šance, že budete moci poděkovat Garymu Genslerovi a SEC. Kryptoměny jsou mezi mladými a nezávislými voliči velmi rozšířené.

Gensler NECHRÁNIL JEDNOHO INVESTORA PŘED PODVODEM. Jediné, co udělal, je, že téměř znemožnil fungování legitimních krypto společností, zabil kdo ví kolik podniků a zničil kdo ví kolik podnikatelů.

Hvězda televizní série Shark Tank dále varuje Kongres, že “krypto hlasy” by mohly být rozhodujícím faktorem v nadcházejících volbách. Zákonodárcům Cuban navrhl buď vytvoření jasných pokynů pro digitální aktiva, nebo přenechání povinnosti kryptoregulací Commodities Futures Trading Commission (CFTC).

Je to také varování pro Kongres. Kryptovoliči budou v těchto volbách slyšet. Tento problém pro Bidena byste mohli vyřešit přijetím legislativy, která definuje registraci, která je specifická pro kryptoprůmysl, stejně jako jiná průmyslová odvětví mají registraci, která je pro ně definována, nebo můžete udělat lepší variantu a přiřadit veškeré kryptoměny k regulaci CFTC.

Čas a náklady na právní poplatky za pokus o registraci a dodržování předpisů znemožňují realistické fungování jakéhokoli byznysu s kryptoměnou, uvedl Cuban dále s tím, že by nyní do podobného podniku neinvestoval výhradně kvůli SEC.

Uvádí:

Vytvořili destruktivní prostředí, které by se dalo snadno napravit způsobem, který by výrazně zvýšil dodržování předpisů a skutečně ochránil investory. Krypto průmysl chce způsob, jak se registrovat a dodržovat předpisy…

Místo toho to SEC dělá tak drahým, časově náročným a obtížným pro ty, kteří chtějí vyhovět, že nevyžádané tokeny jsou bok po boku se skutečnými společnostmi a investoři nemají žádný způsob, jak zjistit, co je odpad a co je skutečné. Toto je dědictví Garyho Genslera. Znemožnil dobrým společnostem dělat správnou věc.

Další:

Warren Buffett srovnává umělou inteligenci (AI) s jadernými zbraněmi, miliardář viděl svého deepfake dvojníka

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *