Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Spoluzakladatel Twitteru Jack Dorsey říká, že Bitcoin dosáhne ceny minimálně 1 mil. dolarů do roku 2030

Podle spoluzakladatele Twitteru se hlavní kryptoměna v příštích 6 letech může dočkat cenovky 1 milionu dolarů a více. Znamenalo by to, že kapitalizace BTC vyroste na 16násobek.

V rozhovoru z 9. května s novinářem Mikem Solanou na Pirate Wires Dorsey nabídl velmi býčí výhled pro dlouhodobou cenovou akci Bitcoinu. Očekává milion dolarů nejméně a doslova řekl, že si myslí, že půjde ještě výše.

Podle spoluzakladatem Twitteru a bitcoinového nadšence však cena není ve skutečnosti tím nejzajímavějším aspektem Bitcoinu. Místo toho poukázal na kolaborativní povahu ekosystému a způsob, jakým podněcuje kolektivní úsilí o vylepšení sítě.

Nejúžasnější věc na Bitcoinu, kromě příběhu o jeho založení, je, že každý, kdo na Bitcoinu pracuje, dostává za něj zaplaceno nebo si ho kupuje pro sebe – každý, kdo vynakládá jakékoli úsilí na jeho zlepšení – dělá celý ekosystém lepším, což zvyšuje cenu.

Raději, než aby více rozebíral svou milionovou predikci, Dorsey sdílel své nadšení ohledně hlavní kryptoměny. „Je to fascinující ekosystém a hnutí, větší než cokoli jiného,” uvedl a dodává: „Hodně mě to naučilo.”

Tato filozofie je společná s některými dalšími členy bitcoinové komunity, kteří v dobách přílivu nováčků hrnoucích se do kryptomarketu díky dlouhodobě rostoucí ceně kryptoměny rádi poukazují na hlavní přednosti Bitcoinu, které považují za neméně důležité.

A jak to máte vy, do jaké míry je pro vás důležitá cena a graf a jakou roli ve vašem investiční rozhodnutí hrají jedinečné vlastnosti BTC? Nebo dáváte přednost přípravě na plán B?

Pokud má Bitcoin dosáhnout ceny nejméně 1 mil. USD, musela by se jeho cena ze současných 62 700 dolarů zvýšit 16násobně a kapitalizace dosáhnout zhruba 20 bilionů dolarů..

Další:

Američtí zákonodárci odhlasovali zrušení kontroverzních pokynů SEC bránících bankám držet kryptoměny

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *