Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Posměváčci si užili 34. výroční čarodějnický speciál seriálu Simpsonovi, kde si autoři dělali legraci z NFT

Animovaný televizní seriál Simpsonovi strávil celý segment zesměšňováním nezaměnitelných tokenů (NFT) během posledního 34. výročního Halloweenského speciálu Treehouse of Horror.

Jestli jste sledovali svého oblíbenéhou youtubera z kryptosvěta proto, že se věnoval šťourání do NFT tokenů, tak už nemusíte. Stačí si pustit jeden z nejoblíbenějších seriálů všech dob a máte to tam.

V segmentu nazvaném „Wild Barts Can’t Be Token“ se Simpsonovi jali zesměšňovat sběratelské předměty. Nabízí se otázka, zda to od autorů není krátkozraké, vzhledem k tomu, jak zaručeně roste hodnota jiných sběratelských sérií na motivy Simpsonů, včetně investorsky mimořádně vyhledávaných mincí Simpsons ze stříbra či dalších drahých kovů.

Ve 34. čarodějnickém speciálu Homer omylem vyrazí Barta na blockchain a v následujících scénách si tvůrci tropí legraci z NFT, to vše při odkazech na sbírky jako Bored Ape Yacht Club, Doodles a také virálního digitálního umělce Beeple, který byl touto “reklamou” velmi potěšen. To samo o sobě dělá z dílu v podstatě “povinnou četbu” pro každého fanouška kryptoměn.

Tvůrci seriálu Simpsonovi v novém dílu prokázali, že ví něco o tom, jak FOMO (strach z promeškané příležitosti) vyvolává prudký růst ceny na trzích. Mezitím Bart uvízne v blockchainu a Marge se také digitalizuje, aby ho šla najít.

Vaši oblíbení animovaní hrdinové pronikají do NFT světa. Abychom se však vyhnuli spoilerům, nebudeme pokračovat popisem toho, jak se v NFT FOMO vlaku líbilo Homerovi.

Doh!

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *