Neděle, 16 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Před 3 lety bylo 20 tisíc USD za 1 bitcoin vytoužené maximum, dnes je to bezmála armagedon

Propad z 69 tisíc dolarů na 20 tisíc může na první pohled vypadat děsivě. Kdydych se vás však zeptal v roce 2019, jak by se vám líbilo, kdyby 1 bitcoin stál takovou částku, jsem si jistý, že byste reagovali kladně.

Před 3 lety byste 20 tisíc vítali

Řada lidí v československé komunitě dává přednost krátkodobým analýzám trhu a dychtivě vyhledávají trading analýzy a short-term predikce. Kdybychom vám tyto analýzy nabízeli, naše čísla by šla pravděpodobně nahoru a navštěvovalo by nás více lidí.

Přesto to neuděláme. Důvod je, že i když by se nám možná vyplatilo zaměřit pozornost na krátkodobé analýzy, ve skutečnosti víme, že to, co lidem může skutečně pomoct, je zaměření pozornosti na dlouhodobý časový horizont a na investování. Většina úspěšných lidí navíc preferuje právě dlouhodobý přístup.

V tuto chvíli však řada ostatních médií chrlí na denní bázi různé grafy a krátkodobé či střednědobé výhledy. Je tedy na nás, abychom kryptokomunitě připomínali dlouhodobý horizont a HODL.

To, že nás nyní čtete, pravděpodobně znamená, že tuto skutečnost ceníte. Že jste na nás tak hodní a dáváte nám svůj čas a svou přízeň, o to víc nemůžeme vaši důvěru zklamat a být jako ostatní.

Proto právě nyní našim čtenářům připomínáme, jak důležitá je v kryptosvětě trpělivost. O kolika traderech jste kdy slyšeli, že se stali velmi bohatými, resp. kolik miliardářů dosáhlo svého bohatsví tradingem? A kolik investováním? Jistě už chápete, kam tím míříme.

Když v roce 2018 cena Bitcoinu padala ze svého historického maxima na 6 tisíc dolarů, většina obchodníků se upírala na 20 tisíc, jako na vytouženou metu. Když pak BTC spadl na 3200 USD, 20k byl doslova sen. Totéž platilo i v roce 2019 a dokonce i po většinu roku 2020. To je dokonce ještě méně než 3 roky k dnešnímu dni.

Stačilo tedy počkat pouhé 3 roky a mohli jste sledovat, jak se z úžasné ceny, při které BTC překonával předchozí maximum, stává cena, za kterou velká část obchodníků pláče a nádává na svůj těžký osud.

Závěr

Jsme přesvědčeni o správnosti našeho zaměření a věříme, že ačkoli vám nikdo nezaručí zisk při investici do čehokoli, jedno je jisté. HODL, investování s delším časovým horizontem a long-term mindset výrazně zvyšuje vaši šanci na úspěch na kryptomarketu a zejména to platí u Bitcoinu.

Věnovat denně desítky minut či dokokonce hodiny krátkodobým analýzám je pro většinu z vás doslova ztráta času a my nechceme plýtvat vaším časem.

Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností je nepravděpodobná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *