Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Proč být bullish na altcoinu Cosmos (ATOM)? Podle rizikového investora se blíží příliv 200 000 000 dolarů

Zkušený kryptoinvestor Arthur Cheong říká, že je vzhledem k nedávnému vývoji v ekosystému Cosmos (ATOM) „docela optimistický“ a předkládá několik důvodů, proč je bullish.

Cheong, který je rizikový investor a současně zakladatel a generální ředitel DeFiance Capital, říká, že migrace dYdX (DYDX) zvýší celkovou uzamčenou hodnotu (TVL) ekosystému Cosmos a přinese obrovské množství aktivity.

Podle uzamčené hodnoty lze měřit rozměr využití ekosystému v rámci inteligentních kontraktů protokolu. Metrika zobrazuje množství vloženého kapitálu a často se používá k měření aktivity a zdraví ekosystému krptoměnové platformy pro smart kontrakty, potažmo důvěry uživatelů. Zjednodušeně je TVL obdobou bankovních vkladů pro projekty DeFi.

Decentrlizovaná burza DYdX minulý měsíc migrovala z Etherea (ETH) do interoperabilního světa Cosmosu, kde spustila svůj vlastní dYdX Chain.Jde o samostatný blockchain založený na Cosmos SDK (software development kit) a konsenzuálním protokolu Tendermint.

Ekosystém okolo Atomu si můžeme představit jako soustavu vzájemně propojených sítí. Pro uživatele tím vzniká na poměry kryptosektoru nadstardatní zážitek, pokud jde o snadnost přemostění aktiv v rámci jednotlivých propojených blockchainů. Jednu z takových sítí pak nově tvoří právě DYdX,

Cosmos byl podle burzy jediný řetězec, který vyhověl jejím požadavkům. Uvádí, že jeho obrovskou výhodou je to, že nabízí plnou přizpůsobitelnost včetně toho, jaké úlohy vykonávají validátoři. DEX dále zmiňuje, že validátoři budou provozovat vzájemně konzistentní knihu objednávek, které se spárují v reálném čase.

Výhod, které burza vyzdvihla na platformě Cosmos, je celá řada. Dalším velkým projektem, který nedávno přišel do světa Cosmos, je stablecoin USDC. Společnost Circle v září uvedla:

Desítky appchainů budou mít přístup k USDC vydaném na Noble prostřednictvím integrace využívající IBC, která je jednoduchá, bezpečná a bezproblémová. Noble je appchain účelově vytvořený pro vydávání nativních aktiv v Cosmosu a neomezeném ekosystému Inter-Blockchain Communication (IBC).

To jsou aktuálně hlavní důvody, proč rizikový investor Arthur Cheong hledá příležitosti v Cosmosu.

Uvedl:

Jsem docela bullish na ekosystém Cosmos. Myslím, že řetězec dYdX přinese do ekosystému Cosmos obrovské množství dodatečné TVL a aktivity, až bude brzy povolena funkce obchodování. Očekává se, že do ekosystému Cosmos přijde nejméně 200 milionů nativních USDC vydaných prostřednictvím Noble.

V tuto chvíli se jeden ATOM obchoduje za 8,57 USD.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *