Sobota, 13 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Robert Kiyosaki oznamuje nákup Bitcoinu (BTC) a predikuje 100 000 dolarů za jednotku hlavní kryptoměny

Autor populární finanční literatury, včetně notoricky známé knihy Bohatý táta, chudý táta, Robert Kiyosaki říká, že v nejbližších dnech nakoupí bitcoiny za více než půl milionu dolarů.

Kiyosaki svým 2,5 milionům fanoušků na sociální síti X prozradil, že se chystá do svého osobního portfolia přikoupit Bitcoin v očekávání dubnového halvingu, kdy se odměny těžařů sníží na polovinu a zpomalí se tak produkce nových jednotek.

Slavný investor dále uvedl, že očekává růst ceny Bitcoinu nad mnohými účastníky trhu ostře vyhlíženou kulatou cenovku 100 tisíc dolarů.

Do dubna koupím dalších 10 bitcoinů. Proč? Halving. Pokud si nemůžete dovolit celý bitcoin, možná budete chtít zvážit nákup 1/10 coinu prostřednictvím nových ETF (exchange-traded funds) nebo satoshi…

Očekávám, že Bitcoin bude v září 2024 stát 100 000 dolarů.

Robert Kiyosaki je známý tím, že propaguje investice do trojice vzácných statků – zlata, stříba a bitcoinů. Říká, že kdo nemá rád Bitcoin, ten by měl investovat alespoň do stříbra:

Z těchto tří je pro většinu lidí nejdostupnější stříbro. Bitcoin stojí asi 70 000 $ za coin. Cena zlata je asi 2 500 dolarů. Stříbro je asi za 35 dolarů za minci.

Pokud se nezajímáte o Bitcoin, doporučuji nákup stříbrných mincí, nejlépe amerických stříbrných orlů.Můj přítel Andy Schectman uvádí, že kdysi hojné zásoby stříbra jsou téměř pryč. Má stálou objednávku na 1 milion dolarů v “junk” stříbře (stříbrné mince USA z období před rokem 1964) a nemůže sehnat stříbrné mince z období před rokem 1964, k vyplnění objednávky.

Investor vyjmenovává řadu ekonomických problémů Spojených států, Japonska, Německa. ale také bank jako jeden z důvodů. Dále uvedl, že svět je na pokraji války a dodává:

Nebuďte prosím chuďas, který šetří falešné peníze. Téměř každý na světě si může dovolit alespoň jednu stříbrnou minci nebo jeden satoshi.

Další:

Představitelé EU schválili omezení hotovosti a zákaz anonymních krypto transakcí! Ztráta svobody, varoval Breyer

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *