Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Rok 2024 očima správce aktiv VanEck: Bitcoin dosáhne nového cenového maxima a Binance ztratí prvenství

Podle správce aktiv VanEck v roce 2024 Binance ztratí svou vedoucí pozici, na trh dorazí nové stablecoiny, Bitcoin vytvoří nové cenové maximum a v USA dojde k recesi.

S blížícím se koncem roku se začínají objevovat předpovědi toho, co přinese ten příští. Podle společnosti VanEck nás čeká bull market na kryptomarketu, ale i dlouho obávaná ekonomická recese.

8. prosince zveřejnil VanEck 15 krypto předpovědí pro rok 2024, včetně cenových předpovědí, načasování spuštění spotových bitcoinových burzovně obchodovaných fondů (ETF), dopadu sbitcoinového halvinu a dominantních krypto platforem.

Podle odhadu správce aktiv může do bitcoinového ETF již v 1. čtvrtletí 2024 proudit více než 2,4 miliardy dolarů a tím působit prorůstově na cenu BTC. Další růst pak bude souviset s halvingem.

Nové historické maximum společnost nicméně očekvá až koncem roku, tedy ve 4. čtvrtletí 2024. V té době mohou mít vliv i prezidentské volby v USA. Ethereum pak sice také překoná technologické akcie, ale jeho tržní podíl „bude zpochybněn jinými platformami pro chytré smlouvy.”

Několik zajímavých střípků:

7: Binance ztratí pozici jedničky v oblasti spotového obchodování a o prvenství se budou ucházet konkurenti jako OKX, Bybit, Coinbase a Bitget. Futures trh Coinbase může překročit denní objem 1 miliardy dolarů, protože klíčovým se začne stávat začlenění regulovaných indexů.

10: Remitence podpoří používání blockchainu, přičemž „Bitcoin Staking“ na Lightning Networku nabízídne příležitosti k výnosům prostřednictvím nových, uživatelsky přívětivých nástrojů pro staking.

12: Předpokládá se, že Solana se stane top3 blockchainem podle tržní kapitalizace, TVL a uživatelů a potenciálně předčí Chainlink se svým Pyth oracle…

Společnost pro správu aktiv VanEck patří k více než tuctu žadatelů o povolení komise SEC pro svůj bitcoinový spotový ETF fond.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *