Sobota, 24 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Zakladatel kryptoburzy Binance Changpeng „CZ“ Zhao musí zůstat v USA až do vynesení rozsudku, rozhodl soud

Bývalý šéf Binance Changpeng Zhao, známý jako „CZ,“ nemůže odcestovat domů, kde by prožil Vánoce se svou rodinou, než soud v únoru rozhodne o jeho trestu za přiznaná provinění.

Federální soudce uvedl, že je riskantní, aby bývalý generální ředitel Binance Changpeng „CZ“ Zhao vycestoval zpět do Spojených arabských emirátů. CZ tak musí zůstat v USA až do vynesení trestu. To se má uskutečnit 23. února 2024.

O přetrvání zakladatele největší světové kryptoburzy v USA rozhodoval soudce okresního soudu v Seattlu Richard Jones 7. prosince. Podle soudu by v případě Zhaova návratu do SAE hrozilo riziko útěku.

Jones souhlasil s dřívějšími argumenty federálních žalobců, kteří uvedli, že „nebudou schopni zajistit jeho návrat,“ pokud se Zhao rozhodne nevrátit do Spojených států.

Soudce uvedl, že podmínky vazby umožňují, aby CZ volně cestoval po USA a umožní jeho rodině, aby ho navštěvovala a dodává:

Obžalovaný má obrovské bohatství a majetek v zahraničí a nemá žádné vazby na Spojené státy. Jeho rodina žije v SAE a zdá se, že má v SAE výsadní postavení. Za těchto okolností soud shledal, že obžalovaný jasnými a přesvědčivými důkazy neprokázal, že pravděpodobně neuteče, pokud se vrátí do SAE.

Na základě výše uvedeného důvodu Soud VYHOVUJE návrhu vlády a obžalovaný zůstane v kontinentálních Spojených státech během období mezi svou žalobou a vynesením rozsudku.

Zhaovi hrozí až 18 měsíců vězení poté, co se 21. listopadu přiznal k obcházení pravidel proti praní špinavých peněz.

Zacházení Spojených států s Changpengem „CZ“ Zhaem je absurdní, říká bývalý šéf BitMEXu Arthur Hayes

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *