Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Rostoucí cena Bitcoinu (BTC) se přiblížila tomu, aby poprvé po 8 letech vytiskla “bull cross” na 3týdenním grafu

Bitcoin se podle analytiků chystá vytvořit vzácný pattern na 3týdenním grafu, který naposledy předcházel vzestupu ceny BTC na ATH okolo 20 000 dolarů v roce 2017.

Po 8 letech by na třítýdenním grafu mohlo dojít ke zformování tzv. býčího kříže, neboli bull cross patternu. Na tuto skutečnost upozornili analytici, například populární komentátor známý jako Moustache.

Klíčový přechod klouzavého průměru ceny BTC, který se právě připravuje, by podle analytiků měl mít býčí dopad na cenu hlavní kryptoměny. Jinými slovy by měl předcházet růstu ceny v delším časovém horizontu.

Jak vysvětlil Moustache, na třítýdenním časovém rámci se 21-periodický exponenciální klouzavý průměr (EMA) pokouší překonat 50-periodický jednoduchý klouzavý průměr (SMA).

Případné protnutí křivek těchto klouzavých průměrů je extrémné vzácný úkaz. Naposledy se objevil v roce 2016. V prosinci následujícího roku hlavní kryptoměna dokončila bull market novým historickým maximem na 20 000 USD.

Kromě toho se objevil nákupní signál v super indikátoru. Věnujte pozornost vzácným signálům, dodal analytik.

Zatímco na kryptomarketu panuje nadšení po příznivém roce 2023, který umožnil ceně BTC odraz od svého dna a pravděpodobně ukončil bear market, skeptici kritizují přílišnou vášeň okolo ETF.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *