Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

X (Twitter) ukončil podporu NFT tokenů, takže uživatelé s premium účty se nyní nepochlubí svými avatary

Sociální síť X, dříve Twitter, po dvou letech ukončila podporu pro nezaměnitelné tokeny (NFT). Uživatelé poukázali na to, že zmizela na stránce premium předplatného.

Ještě k 1. lednu 2024 X podporoval profilové obrázky z NFT pro předplatitele. Uživatelům to umožňovalo se pochlubit svým digitálním předmětem na sociální síti.

V té době se na stránce podpory ohledně X (Twitter) Premium uvádělo:

Jako předplatitel Premium si můžete vytvořit a přizpůsobit svůj profil, abyste se mohli pochlubit NFT, které vlastníte, na profilovém obrázku ve tvaru šestiúhelníku na vašem účtu. Po dočasném připojení k vaší kryptopeněžence, které vám umožní nastavit NFT jako váš profilový obrázek, se vaše digitální aktivum zobrazí ve speciálním tvaru šestiúhelníku, který vás identifikuje jako vlastníka tohoto NFT.

Tyto citace v současné době na stránce podpory již nejsou a zdá se tak, že X s podporou NFT skončil. Podobně 15. března 2023 Meta zrušila podporu pro NFT pro profilové obrázky na Facebooku a Instagramu, pouhých 10 měsíců po oznámení integrace.

Twitter oficiálně zahájil integraci NFT 20. ledna 2022. Uživatelé prošli ověřovacím mechanismem a následně používali NFT jako svůj uživatelský profilový obrázek, přičemž pro svůj avatar dostali speciální šestiúhelníkový okraj.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *