Růst a další bull run je nezvratný osud! Mark Yusko z Morgan Creek předpovídá budoucnost kryptotrhu

CIO Morgan Creek Capital Mark Yusko promýšlí budoucnost kryptoměn a říká, že bull run je nevyhnutelný.

 

Kastrace BUSD je nešťastným důsledkem žalostného zaspání amerických zákonodárců: Komentář

 

Yusko je bullish

Veterán hedgeových fondů říká, že se král kryptotrhu drží při síle. Navzdory protivětru v oboru, včetně velkého kolapsu FTX, očekává růst jeho ceny.

Bitcoin stoupl o 10 % od té doby, co jsme hovořili minulý týden. Za poslední měsíc to vzrostlo o 13 % a […] o 50 % od dna po FTX, tak masivní odolnost, uvedl.

Uvidíme Bitcoin na 100 tisících dolarů a výše? Podle Yuska ano, ale mnozí na to podle něj nejsou připravení.

Spousta lidí začíná vyhlížet halving počátkem příštího roku, kryptojaro už začíná […] a do kryptoléta nás dělí jen pár měsíců.

Viděl jsem někoho říkat: ‘Jste emocionálně připraveni na 100 000 $ za Bitcoin?’ Nemyslím si, že lidé jsou, opravdu ne. Nemyslím si, že jsou připraveni vidět další býčí cyklus.

Je to tak nevyhnutelné, jako se jaro mění v léto a noc se mění v den. Stane se to a všechny základní věci: historicky nejvyšší hash rate, historicky nejvyšší počet peněženek větších než 0,01 [BTC], máte úplně novou věc ohledně Ordinals a NFT na bitcoinech…

Myslím, že nevyhnutelnost digitálních aktiv je silnější, než kdy byla. Pozitivní energie kolem ekosystému se po potlačení začíná vracet.

Bude mít Mark Yusko pravdu, nebo se již dalšího bull runu nedočkáme? Ať už to dopadne jakkoli, nakonec se to dozvíme.

Advertisement

 

Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností je nepravděpodobná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!
Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Advertisement
Leave a Comment

This website uses cookies.

Read More
 

Provozovatelem webu je fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku. Informace o provozovateli. Návštěvou stránky Kryptohodler výslovně souhlasíte s podmínkami - více zde.

info@kryptohodler.cz