Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Kastrace BUSD je nešťastným důsledkem žalostného zaspání amerických zákonodárců: Komentář

Agentury SEC a NYDFS společně zaútočily na Paxos. Jeho zbavení schopnosti plodit další jednotky BUSD je pouze důsledkem žalostné neschopnosti vlád a regulační nejasnosti.

 

Ubylo přes 29 tisíc ETH v hodnotě kolem 50 milionů dolarů! Ethereum je teď deflační

 

SEC je sup v rouše beránčím

Když je někdo vlk, má vystupovat jako vlk a jednat jako vlk. Pokud někdo jedná jako beránek a za zády vám bodne nůž do zad, nezaslouží si respekt.

Jako drobný investor bych měl být z kroků sec nadšený. Opak je pravdou, protože útočí na věci, které fungují.

Dělá si jméno na obviňování těch, kteří už svou ztrátu investorům způsobili. Přichází s křížkem po funuse. Parazituje na padlých jako hladový sup a dělá na nás hezké oči.

SEC v současné podobě je jen další postrach pro investory na kryptotrhu. Nestačí, že každý projekt může zbankrotovat, ztratit peníze hackem nebo vzít peníze na záda a nohy na ramena. Další nejistotu investorům nadělí ten, kdo se hrdě hlásí k jejich ochraně.

Regulační orgán nemá vybírat vítěze a poražené. SEC nemá mandát děsit poctivé investory platící daně, kastrovat regulované podniky a zastrašovat vývojáře, kteří chtějí jen budovat svůj projekt a vyhovět zákonům. Řada z nich volá po jasné regulaci.

Z pozice regulátorů se nazpět ozývá výsměch a pokrytecké „staráme se o dodržování zákonů.”

Zákonodárci však žalostně zaspali.

Kryptosektor je dnes na mnoha místech světa jako volný trh choulící se v rohu místnosti a doufající v milost komunistické strany. Je to jako by podnikatel Baťa operoval uprostřed hlubokého socialismu.

Není to stejné, ale co bude – nadále panovat divoký západ, až dokud se vlády neproberou. Skončí to, až zákonodárci stanoví jasné a spravedlivé požavky na krypto byznysy, emitenty stablecoinů, krypto burzy a další podniky vytvářející krypto sektor.

Je to divoký západ, kde šerif hraje každý večer ruskou ruletu. Dnes denně slýcháme o odstřelení poctivých projektů, které nikoho neokrady. Vymklo se to kontrole. Zítra se můžeme probudit a Coinbase bude dole, akcie COIN, BTC vše o desítky procent níže, protože si SEC usmyslela, že všechno je cenný papír.

Závěr

BUSD byl vykastrován a Paxos pravděpodobně ještě nemá po problémech. Nikoho neokradli, pravděpodobně neplatili kampaně Bidenovi nebo jiným politikům z peněz zákazníků, neprohazardovali je, jako FTX.

Kdo bude další? Nikdo neví, protože tohle, je ruská ruleta. A neskončí to, dokud se politici neproberou a nestanoví pravidla pro kryptosektor.

-Wolfkid

 

Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností je nepravděpodobná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!
Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

 

Miliardář George Soros investuje do bitcoinových byznysů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *